En
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
کد 3431

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با فرماندار اسلامشهر

عبداله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران با حضور در فرمانداری اسلامشهر با امیراله حقیقی فرماندار شهرستان، دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در این دیدار که کاظم گل احمدی بخشدار احمدآباد مستوفی و عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی با بیان اینکه در شهرستان اقدامات خوبی در خصوص رسیدگی به امور مربوط خانواده معظم شهدا و ایثارگران صورت گرفته اظهار داشت: در زمینه اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران اقدامات بسیار مناسبی انجام شده و برخی از جلسات کارگروه اشتغال شهرستان به این موضوع اختصاص یافته است.
وی افزود: در زمینه اجرای طرح سپاس و بازدید مسئولان شهرستان از خانواده معظم شهدا نیز هماهنگی مطلوبی ایجاد شده و این دیدارها به صورت منظم و هفتگی برگزار می شود.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه در هر یک از ادارات شهرستان یک نفر به عنوان مسئول رسیدگی به امور ایثارگران تعیین شده، تصریح کرد: خانواده معظم شهدا، جانبازان و عزیزان ایثارگر حق بسیار بزرگی بر گردن کشور و ملت ما دارند و همه ما باید تلاش کنیم که به هر طریق ممکن به این عزیزان خدمات‌رسانی کنیم، زیرا این کمترین کاری است که می‌توان در مقابل فداکاری‌های آنان انجام داد.
وی با ابراز امیدواری جهت ادای دین مسئولان و مردم در قبال خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، از فعالیت ها و اقدامات عسگریان و بهادری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرهای اسلامشهر و چهاردانگه قدردانی کرد.
همچنین در ادامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران نیز در سخنانی با بیان اینکه تمام تلاش ما این است که علاوه بر برنامه هایی که در گذشته اجرا شده، برنامه های ابتکاری جدیدی را در این مجموعه آغاز کنیم، افزود: یکی از برنامه های ثابت ما با مدیران استانی نشست های ثابت و هفتگی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بویژه در شهرستان های استان تهران است.
مرتضوی تصریح کرد: بحمدا... همه دستگاههای دولتی به بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در راستای خدمت به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران کمک می کنند و بزودی با برپایی مراسمی با حضور نمایندگان مجلس، فرمانداران، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی استان تهران از این عزیزان که نهایت تعامل و همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران را دارند قدردانی خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 148