En
تاریخ : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
کد 3432

افتتاح دهیاری روستای سیمون با حضور فرماندار اسلامشهر

دهیاری روستای سیمون بخش مرکزی اسلامشهر صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که فرمانده انتظامی شهرستان، بخشدار مرکزی، رئیس شورای اسلامی شهرستان، جمعی از مسئولان اسلامشهر، خانواده معظم شهدا و ساکنان روستای سیمون نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی اظهار داشت: ان شاءا... این دهیاری بتواند خدمات شایسته و مناسبی را به ساکنان این روستا ارائه دهد.
وی با اشاره به اقدام جهادی که در سال ۹۵ جهت ساماندهی ساکنان قلعه سیمون در شهرستان صورت گرفت افزود: با تعامل و همدلی مسئولان شهرستان شاهد بودیم که بیش از ۵۰ واحد مسکونی در محدوده زمانی ۵ ماهه در قلعه سیمون احداث شد و در اختیار خانواده های نیازمندی که در شرایط بسیار بدی زندگی می کردند قرار گرفت.
حقیقی ادامه داد: پس از آن ساماندهی که صورت گرفت حال زمان ارائه خدمات بیشتر به ساکنان روستای سیمون فرا رسیده و بزودی عملیات اجرائی احداث ساختمان چند منظوره دهیاری سیمون نیز آغاز خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به بهبود وضعیت روستاها گفت: روستائیان اسلامشهر مردمانی زحمتکش، وفادار به انقلاب و پشتیبان نظام اسلامی هستند و نقش قابل توجهی در تولید محصولات کشاورزی و دامی دارند و باید خدمات بیشتری به این عزیزان ارائه داد.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته اعتبارات قابل توجهی از محل ارزش افزوده و سایر منابع در اختیار دهیاریهای شهرستان قرار گرفته اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید رقم قابل توجهی قریب به 38 میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری واریز شده که ۱۲ میلیارد تومان از این اعتبارات برای اجرای برخی از پروژه های عمرانی در این روستاها آماده  شده است و در حال حاضر عملیات اجرائی این پروژه ها در دست پیگیری برای اجراست.
حقیقی ادامه داد: اعتبارات قابل توجهی  از محل اعتبارات ارزش افزوده برای روستاهای دارای دهیاری شهرستان منظور شده و پروژه های مختلفی نیز در این روستاها آغاز شده است.
 
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 156