En
تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397
کد 3458

با حضور فرماندار شهرستان صورت گرفت:

برگزاری نشستی جهت ایجاد تعامل بیشتر فی مابین شهرداری و آموزش و پرورش اسلامشهر

نشستی جهت ایجاد تعامل و همکاری بیشتر و بررسی مسائل حقوقی فی مابین شهرداری، آموزش و پرورش اسلامشهر و شرکت آجر سفید با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این نشست که معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس آموزش و پرورش و نمایندگان شرکت آجر سفید نیز حضور داشتند، پس از بحث و بررسی و بیان نظرات حاضران در جلسه، امیراله حقیقی در سخنانی با بیان اینکه مجموعه شورا و شهرداری اسلامشهر همواره حامی و پشتیبان آموزش و پرورش بوده اند گفت: مسائل و اختلاف نظرهای حقوقی در نشست مشترک آموزش و پرورش و شهرداری اسلامشهر برطرف خواهد شد.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش نیز اعلام آمادگی کرده تا نهایت همکاری را با شهرداری اسلامشهر جهت اجرای پروژه های تعریض معابر که نیاز به عقب نشینی دیوارهای برخی از مدارس اسلامشهر دارد، داشته باشد.
حقیقی ادامه داد: همچنین با توجه به سوابق قبلی و توافقنامه های منعقده بین شرکت آجر سفید و شهرداری اسلامشهر و آموزش و پرورش در زمینه واگذاری سرانه ها و تخصیص امور مربوطه که در مصوبات ارسالی شورای اسلامی شهر اسلامشهر به فرمانداری اشکالاتی رخ داده است، لذا ابتدا ایرادات شکلی توافقنامه فوق توسط  شورای اسلامی شهر اسلامشهر اصلاح و سپس برای سیر مراحل قانونی به فرمانداری ارسال خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر افزود: بحمدا... روحیه تعامل و همکاری مناسبی بین مسئولان شهرستان وجود دارد و با تصمیماتی که در این جلسه اتخاذ شد موارد اختلافی که در سالهای اخیر فی مابین آموزش و پرورش، شهرداری اسلامشهر و شرکت آجر سفید وجود داشت، بزودی برطرف خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 132