En
تاریخ : شنبه 19 خرداد 1397
کد 3461

معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر رهبری در مصلی اسلامشهر:

امروز قدرتی جهانی برای حمایت از مردم فلسطین شکل گرفته است
معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: امروز یک قدرت جهانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین شکل گرفته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، آیت‌ا... محسن قمی سخنران پایانی راه پیمایی روز جهانی قدس در اسلامشهر که در جمع راهپیمایان و در مصلی نماز جمعه این شهرستان سخن می گفت، اظهار داشت: روز قدس تنها روز فلسطین نیست، بلکه روز همه جهان اسلام است.
معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه با تکیه بر نیروهای مردمی می‌توان قدس را از دست اشغالگران صهیونیست آزاد کرد، افزود: جوان‌های فلسطینی به حمایت مردم جهان وارد میدان شده‌اند و در برابر نظامیان صهیونیستی مقاومت کرده و مبارزه می‌کنند و در کنار حرکت‌های نظامی، انتفاضه شکل گرفته است.
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری غیرتمندانه و شجاعانه در عرصه حمایت از مظلومین فلسطین وارد میدان شدند، تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران همه‌جانبه از مردم فلسطین حمایت می‌کند و با شکست‌های نظامی که صهیونیست‌ها طی چند سال اخیر خورده‌اند، امید داریم در کمتر از 25 سال نابود و از صفحه روزگار محو شود.
قمی ادامه داد: تصویب طرح حمایت از مردم فلسطین در سازمان ملل و موافقت همه اعضا برای جلوگیری از کشتار مردم بی‌گناه فلسطین که فقط با وتوی آمریکا روبه‌رو شد، شکست بزرگی در عرصه بین‌المللی برای رژیم صهیونیستی بود.
وی با اشاره به حملات نظامی اسرائیل به کشورهای اسلامی منطقه در طول 25 سال گذشته گفت: در پی حملات اسرائیلی‌ها به ده‌ها کشور اسلامی، هیچ‌یک از آنها قدرت پاسخ‌گویی به این حملات را نداشتند، نظیر حمله به کشتی ترکیه‌ای، حمله به هواپیمای حامل دانشمندان مصری و ده‌ها تجاوز دیگر که بدون پاسخ ماند.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: اما طی چند سال اخیر به پشتوانه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران، پاسخ کوبنده‌ای از سوی جوانان فلسطینی و حزب‌ا... به نظامیان صهیونیستی داده شد و موفقیت حزب‌ا... در انتخابات اخیر، شکست بزرگی برای رژیم صهیونیستی بود.
وی با تأکید بر اینکه ما طرفدار جنگ نیستیم، تأکید کرد: برای فلسطین راه‌ حل داریم، ما می‌گوییم صندوق رأی می‌تواند بهترین راهگشای مشکلات فلسطینیان است اما آمریکایی‌ها می‌گویند صندوق رأی یعنی شکست اسرائیل و از بین‌رفتن منافع استکبار در منطقه.
قمی اظهار داشت: ما اعلام می‌کنیم که جمهوری اسلامی ایران منطبق بر ارزش‌ها و اصول اسلامی است، ما اهل جنگ و خونریزی نیستیم اما در برابر ظلم تسلیم هم نمی‌شویم و زیر بار زورگویی‌های اسرائیل و آمریکا نخواهیم رفت.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری قهرمان مبارزه با اسرائیل هستند، تصریح کرد: براساس راه‌حلی که نظام جمهوری اسلامی توسط مقام معظم رهبری پایه‌گذاری کرده است، باید کاری کنیم که دشمن تصور خیانت به ملت ایران هم حتی در ذهنش خطور نکند و همه باید پشت سر رهبری و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.
معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری افزود: افزایش تولید داخلی، مصرف کالاهای تولید داخل، تشویق جوانان به توسعه علم و فناوری، افزایش قدرت نظامی کشور و ... مهم‌ترین نیازهای و راه نجات کشور هستند.
وی ادامه داد: بحث‌های اخیر موشکی آمریکا برای این است که آنها نمی‌خواهند ما قدرت پاسخگویی به حملات آمریکا و اسرائیل را داشته باشیم، آنها به فکر تضعیف کشور ما هستند و ملت آزاده ایران اسلامی هرگونه محدودیت موشکی را محکوم می‌کند.
قمی تأکید کرد: این قدرت موشکی و نظامی ماست که زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا مدیریت عالی نظام اعلام کند در برابر حمله حملات دشمنان اسلام ایستاده‌ایم و مقاومت می‌کنیم، حمایت یکپارچه از رهبری انقلاب، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید داخلی، رشد تولیدات داخلی و نظامی کشور و افزایش بصیرت مردم از عناصر بازدارندگی فعال هستند.
وی در پایان با بیان اینکه مسؤولان باید قدر این ملت و مردم را بدانند و به مشکلات و مسائل آنها رسیدگی کنند، گفت: مسؤولان دست به دست هم بدهند و در جهت کاهش مشکلات مردم بیشتر از گذشته تلاش کنند، چراکه ثواب خدمت به مردم از ثواب حج و روزه اگر بیشتر نباشد، کمتر نخواهد بود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 خرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 144