En
تاریخ : چهارشنبه 6 تير 1397
کد 3476

دیدار فرماندار اسلامشهر با خانواده دو شهید مبارزه با مواد مخدر

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، فرماندار اسلامشهر با خانواده شهیدان «مرتضی فرج زاده» و «حسین جان درمیان» که در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر و اشرار مسلح به شهادت رسیدند، دیدار و از آنان دلجویی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدارها حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، سرهنگ صفائی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان، برنجی بخشدار مرکزی، قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان، عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حسین جعفری مشاور امور ایثارگران فرماندار شهرستان نیز حضور داشتند.
امیراله حقیقی در حاشیه این دیدارها در سخنانی با اشاره به آغاز برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان گفت: ایران اسلامی در راه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ شهدای بسیاری را تقدیم کرده است.
وی با اشاره به اهمیت مبارزه با مواد مخدر در كاهش ناهنجاریهای ها جامعه اظهار داشت: چنانچه با این بلای خانمان سوز مبارزه نشود و جوانان ما با آثار ویرانگر سوءمصرف مواد مخدر آشنا نشوند، این مواد افیونی می تواند نسل های آینده را از بین ببرد.
فرماندار اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه ماموران زحمتکش نیروی انتظامی همواره در خط مقدم مبارزه با قانون شکنان و مخلان آرامش مردم و نیز سوداگران مواد مخدر مشغول خدمت هستند گفت: همه ما وظیفه داریم علاوه بر حمایت و پشتیبانی از نیروی انتظامی در اجرای وظایفش در سطح شهرستان، نسبت به آگاهسازی و هوشیاری خانواده ها و جوانان و نوجوانان در زمینه خطرات سوء مصرف مواد مخدر اقدام کنیم.
وی همچنین با اشاره به ارزش و مقام والای شهیدان در پیشگاه خداوند متعال تصریح کرد: دلاورمردی شهدا نشأت گرفته از شیر پاک مادران، خلوص و تقوای پدران و تربیت صحیح والدینی است که چنین فرزندان گرانقدری را تقدیم انقلاب اسلامی کردند.
گفتنی است در این دیدارها با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده این دو شهید والامقام شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 131