En
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397
کد 3494

معاون فرماندار شهرستان خبر داد:

هفته فرهنگی اسلامشهر برگزار می شود

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان از برگزاری هفته فرهنگی اسلامشهر در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در این گودرز همتی که در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان سخن می گفت اظهار داشت: کلیه ادارات، نهادها، سازمانها، اصناف و ثمن های فعال در شهرستان حداکثر توان خود را از جنبه های مختلف به کار گیرند تا شاهد برپایی هرچه باشکوهتر این رویداد فراگیر فرهنگی در سطح اسلامشهر باشیم .
همتی افزود: مسئولیت برگزاری هفته فرهنگی در سطح شهرستان های استان تهران به عهده فرماندار و دبیری آن به عهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هر شهرستان خواهد بود.
وی تصریح کرد: هفته فرهنگی هر شهرستان از صبح روز شنبه آغاز و در عصر روز جمعه هفته اعلام شده به پایان می رسد و در طول هفته برنامه های متنوع فرهنگی نظیر برگزاری نمایشگاههای مختلف ، معرفی فعالیت ها و موفقیت های فرهنگی شهرستان، برگزاری برنامه های فرهنگی – هنری نظیر کنسرت های موسیقی ، نمایش فیلم، اجرای تئاتر ، نمایش آثار هنری ، برگزاری کارگاههای آموزشی توسط دستگاههای مختلف نظیر ارتقاء فرهنگ ترافیک، رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی ، ارتقاء خودباوری ملی در زمینه تولید و مصرف کالاهای مرغوب داخلی و ... به اجرا درمی آید.
گفتنی است موضوع برگزاری هفته فرهنگی شهرستان اسلامشهر تاکنون در جلسات شورای فرهنگ عمومی ، کارگروه برگزاری هفته فرهنگی با محوریت آسیب های اجتماعی شهرستان اسلامشهر و کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است و دبیرخانه آن نیز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فعال شده است.
a
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 تير 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 157