En
تاریخ : يکشنبه 31 تير 1397
کد 3512

برگزاری سومین جلسه ساماندهی ساکنان روستای لهک به ریاست فرماندار اسلامشهر

سومین جلسه ساماندهی ساکنان روستای لهک بخش مرکزی اسلامشهر صبح امروز به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه که مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران، فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر، معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان، رئیس جهاد کشاورزی و مسئولان دستگاههای خدماتی شهرستان حضور داشتند، امیراله حقیقی در سخنانی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: با توجه به وضعیت نامطلوب ساکنان روستای لهک ان شاءا... با همت جمعی و روحیه جهادی مسئولان شهرستان ساماندهی منازل ساکنان این روستا نیز در کمترین زمان ممکن همچون اتفاقی که در روستای سیمون رخ داد، انجام می شود.
حقیقی با بیان اینکه یکی از خیرین زمینی به مساحت ۵هزار مترمربع در این زمینه اهداء کرده افزود: زمینه لازم برای احداث واحدهای مسکونی جدید در هزار متر از این زمین که در بافت قرار دارد انجام شده و نقشه مربوطه نیز برای احداث سازه ها آماده شده است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه روستای لهک فاقد طرح هادی است اقدامات لازم توسط بنیاد مسکن شهرستان در این زمینه انجام خواهد شد تا با تهیه طرح هادی این روستا با همکاری جهاد کشاورزی مجوز احداث بنا از دستگاه مربوطه انجام خواهد شد.
فرماندار شهرستان تصریح کرد: بحمدا... همه ارگان ها و نهادهای ذیربط جهت ساماندهی به وضعیت ساکنان روستای لهک آماده هستند و پیگیری های لازم تا ساماندهی ساکنان این روستا و رسیدن به وضعیتی مطلوب برای ساکنان آن ادامه خواهد داشت.
وی افزود: دستگاههای خدمات رسان از جمله آب، برق و گاز نیز بر اساس نقشه های طراحی شده برای احداث واحدهای مسکونی در این روستا اقدامات لازم برای ارائه خدمات و تحویل انشعابات را آغاز کرده اند.

 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 31 تير 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 107
captcha refresh