En
تاریخ : چهارشنبه 3 مرداد 1397
کد 3513

برگزاری جلسه هماهنگی تحویل سایتهای مسکن مهرضیاءآباد و استراتوس به شهرداری

جلسه هماهنگی تحویل سایتهای مسکن مهرضیاءآباد و استراتوس به شهرداری اسلامشهر با حضور امیراله حقیقی فرماندار شهرستان و نادر محمد زاده مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی در این جلسه که معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، شهردار و رئیس شورای اسلامی اسلامشهر نیز حضور داشتند، مقرر شد شهرداری اسلامشهر تا پایان وقت اداری روز شنبه ششم مردادماه برابر پروانه ساختمانی صادر شده و مصوبه کمیسیون ماده پنج استانداری نسبت به صدور پایانکار پروژه 1540 واحدی استراتوس اقدام و به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران تحویل دهد.
همچنین درخصوص سایت مسکن مهر ضیاءآباد نیز صورتجلسات واگذاری اراضی با کاربری پارکینگ، فضای سبز، یک هزار متر مربع زمین با کاربری تاسیسات شهری جهت احداث ساختمان آتش نشانی و دو هزار متر مربع زمین با کاربری شهرداری و سازمانهای وابسته جهت احداث ناحیه شهرداری، توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به شهرداری اسلامشهر تحویل خواهد شد.
گفتنی است هفته آینده نیز جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان، شهردار اسلامشهر و مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص نحوه واگذاری 5 هکتار از اراضی موسوم به عدل آباد جهت احداث پارک شهری و پایانه و تامین منابع بافت های فرسوده و متروی اسلامشهر در اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برگزار می شود.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 3 مرداد 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 109
captcha refresh