En
تاریخ : سه شنبه 9 مرداد 1397
کد 3517

برگزاری جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست معاون فرماندار اسلامشهر

جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان صبح امروز به ریاست معاون سیاسی انتظامی فرماندار اسلامشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر بهمن جلیلیان در سخنانی در این جلسه با بیان اینکه مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری نگاه ویژه ای به امور مربوط به جوانان دارند اظهار داشت: در شرایط فعلی یکی از مهم ترین نیازهای جوانان کشورمان ایجاد اشتغال است و مجموعه دولت نیز تمام توانش را برای ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان بکار گرفته است.
وی با بیان اینکه بیکاری ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی در حوزه جوانان است افزود: متاسفانه رابطه صحیح و اصولی بین دانشگاه و محیط کار و صنعت ایجاد نشده که این موضوع بر بالا بودن نرخ بیکاری بین جوانان تحصیلکرده تاثیرگذار بوده است.
معاون سیاسی انتظامی فرماندار اسلامشهر به ایجاد اشتغال بویژه در سطح روستاها توسط دولت اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری کلانی در توسعه زیرساخت روستاها و ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای کوچک داشته تا شاهد کاهش روند مهاجرت به شهرهای بزرگ باشیم.
وی در ادامه به شرایط ویژه اقتصادی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: می توانیم با اتحاد، همدلی و تزریق هرچه بیشتر امید به جامعه این شرایط دشوار را نیز بخوبی سپری کنیم.
جلیلیان تصریح کرد: هدف دشمنان ما از راه اندازی جنگ اقتصادی فروپاشی تمدن ایران است و ما این روزها هزینه استقلال مان را می پردازیم.
وی همچنین با اشاره به اهمیت برگزاری مستمر جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان و گفت: با توجه به تاکیدات استاندار تهران جلسات این ستاد از این پس بصورت ماهانه برگزار خواهد شد.
معاون سیاسی انتظامی فرماندار اسلامشهر ادامه داد: با توجه به عدم اجرائی شدن برخی از مصوبات این ستاد، در جلسه آتی علاوه بر ارائه برنامه توسط دستگاه های ذیربط، دلایل عدم اجرای مصوبات پیشین نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
 

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 9 مرداد 1397
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 128
captcha refresh