En
تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397
کد 3533

همزمان با هفته ملی مهارت و کارآفرینی؛

برگزاری کارگاه آموزشی امداد و کمک‌های اولیه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان اسلامشهر

کارگاه آموزشی امداد و کمک‌های اولیه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان اسلامشهر با همکاری هلال احمر شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۱۵ اسلامشهر؛ رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای اسلامشهر با بیان اینکه آموزش کمک‌های اولیه به‌عنوان یک مهارت زندگی برای اعضای جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: مهارت کمک های اولیه احساس مسئولیت را دوچندان و ارزش انسانی را در جامعه نمایان‌تر می سازد.
وی نقش آموزش کمک‌های اولیه به اقشار مختلف جامعه به ویژه مهارت آموزان را به عنوان یک مأموریت در کاهش تلفات و آسیب دیدگی کار ضروری خواند و افزود: همزمان با هفته ملی مهارت و کارآفرینی و  ترویج آموزش های فنی و حرفه ای، در راستای افزایش سطح آگاهی و نیز ارتقای آمادگی کارکنان و مهارت آموزان در زمينه مقابله با حوادث و سوانح طبيعی و غير طبيعی، این کارگاه آموزشی به مدت ۸ ساعت و در چهار روز  در محل مرکز  برگزار شد.
وی در خاتمه اظهار داشت: همواره موضوع امدادرسانی در مواقع بحران از مهمترین شاخص های مدیریت این عرصه می باشد و حوزه آمادگی های امداد و نجات دارای اهمیت بیشتری است که جوانان دارای سهم ویژه ای درکمک های  امدادی دارند
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 8 مرداد 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 298