En
تاریخ : چهارشنبه 11 مهر 1397
کد 3664

سرپرست فرمانداری اسلامشهر:

شدیدترین برخورد با کوچکترین تخلف اعضای شوراهای شهر و روستا صورت می گیرد

سرپرست فرمانداری اسلامشهر گفت: شدیدترین برخورد با کوچکترین تخلف اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان صورت می گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش احمدآباد مستوفی که با حضور حجت الاسلام طبائی امام جمعه این شهر برگزار شد، سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا از مردم رای گرفته اند تا خادم و خدمتگزار آنان باشند و قصور و کوتاهی در کار باعث دلسردی مردم خواهد شد.
وی با بیان اینکه همه ما مسئولان خادم مردم هستیم تصریح کرد: از هیچ مدیر و مسئولی در شهرستان پذیرفتنی نیست که به بهانه اصلاح طلبی، اعتدال گرائی یا اصولگرائی در کار مردم خللی ایجاد کند. اگر موردی در این زمینه مشاهده شود در درجه نخست به مردم اطلاع خواهم داد.
مرسلپور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه طرح هادی یکی از مهمترین مشکلات روستاها و شهر احمدآباد مستوفی است، گفت: معاون امور فنی و عمرانی فرماندار با همراهی بخشدار مربوطه جلسه هماهنگی برای تهیه طرح های هادی روستاهای این بخش و شهر احمدآباد مستوفی را برگزار خواهد کرد.
وی ادامه داد: همچنین معاون امور فنی و عمرانی فرماندار گزارشی کارشناسی در خصوص نحوه حل اختلاف موجود بر سر حریم احمدآباد مستوفی جهت تصمیم گیری تهیه می کند.
سرپرست فرمانداری اسلامشهر با بیان اینکه مشکلات مربوط به اسناد مالکیت در روستاها و شهر احمدآباد مستوفی نیز از طریق مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران پیگیری خواهد شد، افزود: هر یک از دهیاران روستاهای احمدآباد مستوفی نیز بازسازی 15 خانه روستائی که در بافت فرسوده قرار دارند، را در دستور کار داشته باشند.
وی بر ضرورت استقرار نمایندگی دستگاههای خدمات رسان از جمله آب، برق، گاز، ثبت احوال و... در بخش احمدآباد مستوفی تاکید کرد و گفت: پیگیری های لازم جهت استقرار هیات حل اختلاف در این بخش نیز صورت می گیرد.
مرسلپور همچنین درباره احداث دو باب مدرسه در روستاهای ایرین و چیچکلو نیز اظهار داشت: در صورت احداث این دو مدرسه توسط دهیاری ها با کمک خیرین، تجهیز این مدارس نیز توسط فرمانداری انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه تعریض و روشنائی جاده های روستائی بخش احمدآباد مستوفی نیز پس از برآورد هزینه و تامین اعتبار مربوطه انجام خواهد شد، افزود: در زمینه تامین امنیت روستاهای این بخش نیز با موافقت شورای تامین شهرستان گشت های مشترک بسیج و نیروی انتظامی جهت افزایش ضریب امنیت این روستاها اجرا خواهد شد.
گفتنی است در این جلسه که در دفتر بخشدار احمدآباد مستوفی برگزار شد، معاونین امور فنی و عمرانی و برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، شهردار، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر احمدآباد مستوفی همچنین دهیاران و روئسای شوراهای روستائی این بخش نیز حضور داشتند و تعدادی از حاضران در جلسه به بیان مسائل و مشکلات روستاها و شهر احمدآباد مستوفی پرداختند.

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 58