En
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397
کد 3673

با حضور سردار خانچرلی صورت گرفت:

افتتاح کلانتری 19 امام خمینی(ره) در مسکن مهر اسلامشهر

کلانتری 19 امام خمینی(ره) در سومین روز از هفته گرامیداشت نیروی انتظامی با حضور سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در شهرک امام خمینی (ره)( مسکن مهر)افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که جمعی از خانواده معظم شهدا، مسئولان اسلامشهر و فرماندهان انتظامی شهرستان نیز حضور داشتند، محسن خانچرلی در سخنانی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: اسلامشهر مهمترین شهرستان غرب استان تهران است و باید کلانتریهای این شهرستان را افزایش دهیم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه برقراری امنیت بدون مشارکت مردم و مسئولان میسر نیست، افزود: با توجه به محدودیت های نیروی انتظامی در منابع مالی و امکانات و همچنین توسعه روز افزون شهرها، مردم، خیرین امنیت ساز و مسئولان ما را یاری دهند تا بتوانیم اماکن و امکانات نیروی انتظامی را نیز توسعه دهیم.
سردار خانچرلی با بیان اینکه روزانه بیش از 5500 تماس تلفنی با تلفن 110 در 6 شهرستان غرب استان تهران برقرار می شود، گفت: معمولاً نیمی از این تماس ها عملیاتی می شود و روزانه 3 هزار ماموریت توسط پلیس در این شهرستان ها اجرا می شود که رقم قابل توجهی است.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 118