En
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 3678

برگزاری نشست بررسی مشکلات شهرک کامیونداران با حضور فرماندار اسلامشهر

نشستی با هدف بررسی و رفع مشکلات شهرک کامیونداران اسلامشهر ظهر امروز دوشنبه 16 مهرماه با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این نشست که معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف و اعضای هیات مدیره اتحادیه و تعاونی شهرک کامیونداران نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی درباره صدور پایان کار نمایشگاههای این شهرک توسط شهرداری اسلامشهر گفت: با مذاکره ای که با شهردار اسلامشهر صورت گرفت در صورت پرداخت نقدی 30 درصد از بدهی 8 میلیارد تومانی و ارائه تعهد برای پرداخت 70 درصد بدهی تا پایان مهرماه سال آینده، شهرداری اسلامشهر صدور پایان کار نمایشگاههای این شهرک را تا پایان آبان ماه انجام خواهد داد.
وی تصریح کرد: هماهنگی لازم با اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران و اداره ثبت اسناد شهرستان برای تسریع در روند صدور اسناد مالکیت نمایشگاههای این شهرک نیز صورت گرفته تا پس از صدور پایان کار از سوی شهرداری اسلامشهر این اقدام با ارائه اسناد عرصه ملک( اسناد دفترچه ای) به اداره ثبت اسناد شهرستان توسط هیات مدیره اتحادیه کامیونداران آغاز شود.
فرماندار اسلامشهر افزود: همچنین پیگیری های لازم از سوی فرمانداری اسلامشهر برای صدور مجوز لازم برای احداث یک هتل 3 ستاره و استقرار واحدهای شماره گذاری و معاینه فنی خودروهای سنگین در شهرک کامیونداران انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: بر اساس پیگیری های صورت گرفته 3 روز پس از ارائه نامه حقوقی مبنی بر واگذاری سند مربوط به جایگاه گاز بنام شرکت گاز استان تهران و تائیدیه نظام مهندسی انشعاب گاز نمایشگاههای این شهرک نیز وصل خواهد شد.
مرسلپور با بیان اینکه باید به وضعیت فضای سبز این شهرک نیز رسیدگی شود گفت: در صورت اقدام شهرداری جهت لکه گیری و آسفالت معابر شهرک کامیونداران، 10 درصد هزینه مربوطه توسط اتحادیه و تعاونی این شهرک به شهرداری پرداخت خواهد شد.
وی در پایان افزود: با توجه به اینکه هموطنانمان از سراسر میهن اسلامی برای خرید و فروش خودروهای سنگین به شهرک کامیونداران اسلامشهر مراجعه می کنند، باید وضعیت به مراتب مطلوبتری در این شهرک حاکم باشد.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 172