En
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397
کد 3683

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

نقش کم نظیر اصناف و بازاریان در ساختن آینده کشور

فرماندار اسلامشهر گفت: اصناف و بازاریان به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بخش ها در حوزه اجتماعی و تامین کننده آسایش مردم، نقش کم نظیری در ساختن آینده کشور دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در همایش پلیس، امنیت و اصناف سخن می گفت، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با وجود تلاش های مذبوحانه دولت های آمریکا و اسرائیل و همچنین برخی حکام جابر عرب در منطقه از جمله عربستان سعودی برای ایجاد مشکل در مهرماه در ایران اسلامی، بحمدا... با هوشیاری مردم هیچ چالشی در کشور ایجاد نشد.
وی با بیان اینکه با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، تلاش های شبانه روزی دولت تدبیر و امید و همت همه ارکان نظام و همراهی مردم عزیزمان این نقشه دشمنان نیز خنثی شد، گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی اجازه نخواهند داد دشمنان با حربه ایجاد مشکل در مسائل اقتصادی به اهدافشان برسند.
فرماندار اسلامشهر به وظیفه خطیر مسئولان به عنوان خادمان مردم در شرایط امروز کشور اشاره کرد و افزود: وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران مردم در نظام اسلامی این است که جهادی عمل کنیم و برای رفع مشکلات مردم بیش از گذشته تلاش کنیم.
وی به سخنان روز گذشته معاون اول رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: همانگونه که دکتر جهانگیری تاکید کرد راه عبور از شرایط فعلی این است که همه کار کنیم و هر کس خیانت کرد مهر خیانت بر پیشانی اش بزنیم.
مرسلپور به ارتباط مستقیم اقشار مختلف مردم با اصناف و بازریان در جهت تامین مایحتاجشان اشاره کرد و گفت: نحوه برخورد و سخن گفتن متصدیان واحدهای صنفی با مردم می تواند التهاب جامعه را به میزان قابل توجهی کاهش داده و آرامش در جامعه ایجاد کند.
وی با بیان اینکه اصناف و کسبه در همه مقاطع حساس کشور در کنار مردم و نظام اسلامی بودند، گفت: در شرایط فعلی کشور که دشمن جنگ روانی شدیدی علیه کشورمان به راه انداخته، اصناف و بازریان می توانند نشاط، شادابی و امید را به جامعه تزریق کنند.
گفتنی است در این جلسه که بمناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی برگزار شد حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، سرهنگ تراب نورالهی جانشین فرمانده ویژه غرب استان تهران، سرهنگ حسن آبادی فرمانده انتظامی شهرستان، سرهنگ امیرعبدالهیان فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع)، زینت بخش معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار، محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، طارانی رئیس اتاق اصناف و اعضای هیات مدیره اتحادیه های صنفی و متصدیان واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی شهرستان حضور داشتند.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 48