En
تاریخ : شنبه 5 آبان 1397
کد 3734

فرماندار اسلامشهر در جمع ایثارگران همسو با دولت:

افزایش امید مردم به آینده رمز عبور از شرایط سخت امروز است

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: افزایش امید مردم به آینده روشن کشور، رمز عبور از شرایط سخت امروز است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در دیدار با جمعی از ایثارگران همسو با دولت تدبیر و امید سخن می گفت، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ان شاءا... نظام اسلامی با همراهی و مشارکت مردم بر جنگ روانی و اقتصادی دشمن فائق می آید و این مرحله مهم و تاریخی را با موفقیت سپری خواهد کرد.
وی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با افکار و عقاید مختلف همواره حامی و پشتیبان نظام بوده اند و تقسیم کردن مردم به خودی و غیر خودی امری نادرست است، گفت: با پیروزی دکتر روحانی در انتخابات سال 92، افرادی که به دنبال ایجاد گسست اجتماعی در کشور بودند و می خواستند با جداسازی پیکره اجتماعی مشکلاتی را در کشور ایجاد کنند، ناکام ماندند.
فرماندار اسلامشهر به نفوذ تعدادی افراد منحرف در برخی حوزه های حساس در دولت های نهم و دهم اشاره کرد و ادامه داد: دولت تدبیر و امید همواره در تلاش بوده با جذب حداکثری و تقویت وحدت ملی، ضمن ترمیم گسست اجتماعی که در کشور ایجاد شده بود، ایران اسلامی را در مسیر رشد و توسعه همه جانبه قرار دهد.
مرسلپور تصریح کرد: افرادی که به بهانه های حزبی و سیاسی در این شرایط حساس کشور به دنبال تخریب دولت هستند، بدانند که با ناامید ساختن مردم، به نظام بی مهری کرده و آسیب های جبران ناپذیری به کشور می زنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود روزمرگی، نداشتن جسارت و ریسک پذیری و نداشتن قدرت نقد را از جمله صفات یک مدیر ضعیف عنوان کرد و گفت: مدیران ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان باید با خلاقیت، نوآوری و داشتن جرات و جسارت در مدیریتشان تحولات مثبتی را در امر خدمت رسانی به مردم اسلامشهر ایجاد کنند.
فرماندار اسلامشهر همچنین با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم بویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان از جمله خطوط قرمز ما در شهرستان است، افزود: ساعاتی از یکی از ایام هفته جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان اختصاص می یابد و اطلاع رسانی در این خصوص توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان انجام خواهد شد.
گفتنی است، ایثارگران حاضر در این جلسه نیز به بیان دیدگاهها و نظراتشان در خصوص مسائل مهم و روز شهرستان پرداختند.
 

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 50