En
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397
کد 3737

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

اقدامات ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان باعث دلگرمی تولیدکنندگان شده است

فرماندار اسلامشهر گفت: تصمیمات و اقدامات صورت گرفته توسط ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی باعث دلگرمی تولیدکنندگان شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی سخن می گفت، ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) اظهار داشت: شیوه مدیریتی و جهادی اعضای عضو این ستاد به ویژه دستگاههای خدماتی در جهت رسیدگی به درخواست های تولیدکنندگان بسیار موثر بوده و تحول مثبتی در جهت بهبود تولید در اسلامشهر ایجاد کرده است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی و همچنین تاکیدات رئیس جمهور کشورمان در این باره، افزود: کوتاهی در زمینه اجرای تصمیمات ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان از هیچ مدیر و کارشناسی در ادارات و دستگاههای اجرائی پذیرفتنی نیست.
مرسلپور با بیان اینکه همه مدیران شهرستان باید برای رونق تولید در اسلامشهر جهادی عمل کنند، ادامه داد: بحمدا... تا امروز همه دستگاهها پای کار بوده اند و تنها دو کارمند در شهرداری چهاردانگه بر خلاف تصمیمات ستاد اقتصاد مقاومتی عمل کرده و به تهدید یکی از تولیدکنندگان شهرستان پرداختند که برخورد قاطعی با این افراد صورت خواهد گرفت و به شهروندان نیز اطلاع رسانی خواهد شد.
رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان تصریح کرد: انتساب افراد به گروهها و جریانات سیاسی ملاک عمل نیست، بلکه جلب رضایتمندی مردم دارای اهمیت بوده و اگر هر مدیری در روز بتواند حداقل رضایت یک شهروند را جلب کند، پذیرفتنی است.
وی با بیان اینکه کار جمعی با هدف جلب رضایت خداوند متعال و رضایتمندی مردم همواره جواب می دهد و گره گشاست گفت: رسانه ها نیز باید به کمک مسئولان شهرستان آمده و خدماتی که توسط ادارات ارائه می شود را اطلاع رسانی کنند تا مردم در جریان این خدمات قرار گیرند.
گفتنی است در ادامه این جلسه صاحبان 6 مجموعه تولیدی و صنعتی شهرستان به بیان مشکلاتشان پرداختند و پس از توضیحات رئوسای دستگاههای ذیربط از جمله آب و فاضلاب، برق، گاز، مخابرات، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و... تصمیماتی جهت رفع این مشکلات اتخاذ شد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 48