En
تاریخ : شنبه 12 آبان 1397
کد 3746

پیام مشترک فرماندار شهرستان و امام جمعه اسلامشهر به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان

به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی فرماندار شهرستان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر پیامی مشترک صادر کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در متن پیام مسعود مرسلپور و حجت الاسلام نوروزی آمده است:
13 آبان برگی زرین، مقطعی حساس و یادآور حوادثی سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک سرفصل نوینی از صف‌آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است. تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، قتل عام دانش آموزان در 13 آبان 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره)، از جمله رویدادهای تاریخی و فراموش ناشدنی این روز بزرگ است. همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش آموزان و دانشجویان با هوشیاري، بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی (ره) هیمنه پوشالی آمریکا را در اين روز تاريخي و حماسي در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.
 در بخش دیگری از این پیام آمده است: ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی و ادای احترام به حماسه آفرینان 13 آبان، این روز را به همه دانش آموزان عزیز و مردم شهیدپرور شهرستان اسلامشهر تبریک عرض می نماییم.
در بخش پایانی پیام مشترک فرماندار و امام جمعه اسلامشهر نیز آمده است: بی گمان مردم شریف شهرستان اسلامشهر همچون آحاد ملت هوشیار ایران اسلامی، امسال نیز پر شورتر از همیشه با اراده ای پولادین، بار دیگر بانگ عدالت خواهی و استکبار ستیزی خود را با حضور حماسی و باشکوه در راه پیمایی روز 13 آبان ماه به گوش جهانیان خواهند رساند و با آرمان های امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدای دانش آموز و دانشجو، بیعتی دوباره خواهند نمود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 30