En
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 3754

قدردانی فرماندار اسلامشهر از حضور گسترده مردم در راه پیمایی 13 آبان

فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن قدردانی از حضور پرشور و کم نظیر اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان در راه پیمایی 13 آبان گفت: حضور گسترده مردم در راه پیمایی 13 آبان بر خلاف انتظار استکبار جهانی بود و معادلات آنها را بر هم زد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جمع نمازگزاران مسجد حضرت امام موسی کاظم(ع) سخن می گفت، ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با بیان مطلب فوق اظهار داشت: حضور مردم در صحنه نشان داد که آمریکایی ها با تمام توطئه ها و تحریم های ظالمانه نتوانستند ملت را از نظام و رهبری جدا کنند.
وی تصریح کرد: ملت ما با وجود مشکلات و کمبودها همچنان پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده و ما نیز باید قدردان این مردم باشیم و در جهت رفاه و آسایش آنان تلاش کنیم.
مرسلپور با اشاره به سرمایه گذاری کلان دشمنان بر حوزه شایعه سازی از طریق شبکه های اجتماعی در فضای مجازی برای ایجاد جنگ روانی در کشور، افزود: خوشبختانه هیچ کمبودی در زمینه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان وجود ندارد و با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دولت، کشور برای چند سال از واردات این کالاها بی نیاز است.
وی با بیان اینکه با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، تلاش های شبانه روزی دولت تدبیر و امید و همت همه ارکان نظام و همراهی مردم عزیزمان این نقشه دشمنان نیز خنثی شد، گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی اجازه نخواهند داد دشمنان با حربه ایجاد مشکل در مسائل اقتصادی به اهدافشان برسند.
فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: آخرین حربه دشمنان ما پیش از آغاز جنگ اقتصادی اخیر نیز به راه انداختن جنگ های نیابتی در منطقه از جمله از طریق گروه داعش با هدف ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بود که با ایستادگی محور مقاومت و رشادتهای مدافعان حرم و پشتیبانی مردم، نظام اسلامی از این دسیسه دشمنان نیز پیروز و سربلند خارج شد.
مرسلپور بر ضرورت توجه جریانات سیاسی شهرستان به اصل وحدت ملی تاکید کرد و گفت: در شرایط حساس کشور احزاب و گروههای سیاسی، باید در جهت تزریق امید و نشاط اجتماعی به جامعه حرکت کنند.
وی افزود: ما نیز در شهرستان اسلامشهر در راستای خدمت به مردم نظرات همه جریانات سیاسی را می پذیریم و امیدواریم احزاب و گروههای مختلف ما را در مسیر خدمت به مردم شریف اسلامشهر یاری دهند.
فرماندار اسلامشهر به وظیفه خطیر مسئولان به عنوان خادمان مردم در شرایط امروز کشور اشاره کرد و افزود: وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران مردم در نظام اسلامی این است که جهادی عمل کنیم و برای رفع مشکلات مردم بیش از گذشته تلاش کنیم.
وی ادامه داد: هیچ تهدید خارجی تاکنون نتوانسته کشور ما را دچار تزلزل و مشکل کند، وحدت و یکپارچگی مردم در عرصه‌های مختلف مانع از موفقیت این تهدیدات شده است، در هرجایی که مردم در صحنه حاضر شده و دارای اتحاد بوده اند، به موفقیت دست یافته ایم.
مرسلپور در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه برنامه های هفته فرهنگی اسلامشهر از روز 26 آبان ماه در شهرستان آغاز خواهد شد، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا در این هفته ظرفیت ها و استعدادهای ناب اسلامشهر در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، مذهبی، ورزشی و... را به سایر هموطنانمان معرفی کنیم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 31