En
تاریخ : سه شنبه 6 آذر 1397
کد 3824

مصطفی کواکبیان خواستار شد:

پرهیز از اتهام زنی و لزوم حفظ وحدت در شهر چهاردانگه

نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بدانیم کشور دارای قانون است و با بی قانونی کاری پیش نمی رود و کسانی که می گویند اعضای شورای شهر متخلف هستند، باید ضمن پرهیز از اتهام زنی وحدت را حفظ کرده و اگر تخلفی صورت گرفته مستندات را به قوه قضائیه ارائه دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مصطفی کواکبیان شامگاه دوشنبه در حسینیه حضرت فاطمه زهرا(س) چهاردانگه طی سخنانی داشت: اگر مدارک و مستندات مبنی بر بروز تخلف به دستگاه قضائی ارائه شود به عنوان نماینده مردم از کسانی که مدرک ارائه می کنند پشتیبانی و حمایت می کنم. لذا نباید به افراد اتهام زنی کنیم و برای حرف هایمان باید مدرک داشته باشیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر چهاردانگه شهدای بسیاری تقدیم کشور کرده و ما به آنان افتخار می کنیم، اظهار داشت: در چنین جلساتی مشکلات کلان چهاردانگه باید بیان شود و بنای ما باید بر وحدت باشد چرا که ما می خواهیم با تمام اهل سنت به وحدت برسیم و نباید خودمان دچار تفرقه باشیم و بر سر مسائل کوچک تفرقه در میان مسئولین بیافتد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از ابتدای انقلاب مسئولین نظام جمهوری اسلامی فریادگر وحدت بین همه مسلمانان بوده اند و هر چند که عوامل قدرت های بزرگ در صدد تفرقه افکنی بین ملت های مسلمان و کشورهای اسلامی هستند اما ما معتقد هستیم با وحدت، جهان اسلام به پیروزی نهایی خواهد رسید و روسیاهی برای تفرقه افکنان و داعش پروران و برای کسانی که گرو ه های تروریستی را تغذیه می کنند باقی خواهد ماند.
کواکبیان با بیان اینکه ما در هفته بسیج هستیم و معنای کلی بسیج، ساده زیستی، یاوری محرومان و مستضعفان و جانبازی و فداکاری در راه اسلام و کشور است، گفت: کسانی که چشم طمع بر مال مردم داشته و زندگی اشرافی دارند دروغ می گویند که بسیجی هستند چرا که بسیجی ساده زیست و در خدمت محرومان جامعه است و برای مستضعفین قلبش می تپد و در صدد آن است که به محرومین جامعه خدمت کند و حتما چنین بسیجی خط و جناح را نمی شناسد و در خط رهبری و امام راحل(ره) گام بر می دارد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 40