En
تاریخ : سه شنبه 6 آذر 1397
کد 3825

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

مذاکره با وزیر جدید راه و شهرسازی برای رفع معضل ترافیک چهاردانگه

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه ترافیک محور آیت اله سعیدی یکی از مشکلات مهم مردم چهاردانگه است، گفت: مذاکراتی با وزیر جدید راه و شهرسازی برای رفع معضل ترافیک این شهر صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در مراسم دیدار مردمی با ساکنان شهر چهاردانگه که با حضور مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در حسینیه حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد سخن می گفت، اظهار داشت: اتصال شهرستان اسلامشهر به خط 3 متروی تهران که نخستین ایستگاه آن نیز در شهر چهاردانگه خواهد بود پس از جلسه ای که با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم با جدیت در حال پیگیری است و ان شاءا... بزودی شاهد آغاز عملیات اجرائی آن خواهیم بود.
وی همچنین با اشاره به اینکه بسیاری از مدارس شهر چهاردانگه نیاز به نوسازی و بهسازی دارند، گفت: در زمان حضور مهندس مقیمی در استانداری تهران برنامه ریزی مناسبی در این باره صورت گرفته و نوسازی مدارس شهرستان از جمله مدارس شهر چهاردانگه نیز انجام خواهد شد.
مرسلپور همچنین به خروج شهرداری منطقه 18 تهران از محدوده حریم شهر و بخش چهاردانگه در هفته های آتی اشاره کرد و افزود: حضور شهرداری تهران در محدوده حریم چهاردانگه مشکلاتی را برای این بخش ایجاد کرده بود که مقدمات لازم برای خروج این شهرداری از حریم چهاردانگه و احمدآباد مستوفی انجام شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت حفظ آرامش، همبستگی و وحدت در شهر چهاردانگه تاکید کرد و گفت: فعالان سیاسی اجتماعی چهاردانگه باید منادی وحدت و آرامش در این شهر باشند و همه باید از اهانت، توهین و افترا به یکدیگر خودداری کنند و اگر مشکلی وجود دارد باید بر اساس موازین قانونی و در چارچوبی که قانونگذار تعیین کرده برطرف شود.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه وحدت نقطه وصل ما به یکدیگر است ادامه داد: در شرایط فعلی که آمریکایی ها از طریق تحریم ها به دنبال آسیب زدن به کشورمان هستند همه باید هوشیار باشیم و با حفظ وحدت به پیشبرد اهداف عالی نظام کمک کنیم.
وی تصریح کرد: آخرین حربه دشمنان ما پیش از آغاز جنگ اقتصادی و تحریم های اخیر نیز به راه انداختن جنگ های نیابتی در منطقه از جمله از طریق گروه داعش با هدف ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بود که با ایستادگی محور مقاومت و رشادتهای مدافعان حرم و پشتیبانی مردم، نظام اسلامی از این دسیسه دشمنان نیز پیروز و سربلند خارج شد.
مرسلپور دولت تدبیر و امید را یکی از مظلوم ترین دولت های کشورمان در چند دهه اخیر دانست و گفت: تمام تلاش مسئولان دولت این است که باری از دوش مردم بردارند و امنیت، آرامش و رفاه هموطنانمان را تامین کنند.
وی با بیان اینکه بحمدا... نرخ ارز و سکه در بازار در هفته های اخیر روند نزولی داشته گفت: افرادی که در نظام اقتصادی کشور اخلال ایجاد کرده بودند دستگیر شده و تعدادی از آنها به سزای اعمالشان رسیدند و به جرائم سایر مخلان اقتصادی نیز رسیدگی خواهد شد.
گفتنی است در این مراسم تعدادی از ساکنان شهر چهاردانگه نیز به بیان مسائل و مشکلات این شهر پرداختند که رئیس شورای شهر نیز توضیحاتی درباره مسائل مطرح شده عنوان کرد.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 76