En
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 3835

بازدید معاون استاندار تهران از شرکت کیان تایر

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان اسلامشهر از بخش های مختلف شرکت کیان تایر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، محمد امامی‌امین در حاشیه این بازدید در سخنانی در جمع مدیران این شرکت تولیدی با بیان اینکه منشا بسیاری از بحران ها در داخل کشور به مسائل مدیریتی مربوط می شود گفت: شرکت کیان تایر موفق شد با همدلی، کار و تلاش مضاعف و نگاه مدیریتی خبره، آگاهانه و هوشمندانه از بحران عبور کند.
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران با بیان اینکه در گذشته سهم تولیدات داخلی در بازار مصرف لاستیک 60 درصد بوده است، تصریح کرد: با شرایطی که در حال حاضر در حوزه لاستیک با آن روبه‌رو هستیم سهم بازار داخلی از تولیدات لاستیک به 82 درصد افزایش یافته که این مهم مرهون تلاش و هدشمندی کارخانجات داخلی است که با تأمین نیاز بازار، تهدید دشمن را به فرصت تبدیل کرده‌اند.
وی با تأکید بر اینکه اگر کارخانجات لاستیک‌سازی بخواهند به طور مطلق از بحران موجود عبور کنند باید در مسیر توسعه قرار گیرند افزود: با وجود دستگاه‌های قدیمی در چرخه تولید و با توجه به تغییراتی که در تکنولوژی و دانش فنی اتفاق افتاده اگر بگوییم این دستگاه‌ها باید بتوانند نیاز فعلی و روز جامعه را تأمین سازند سخن غیرکارشناسی است و مدیران کارخانه تولیدی کیان‌تایر باید تلاش کنند تا سال 98 در مسیر توسعه زیرساخت و خطوط جدید گام بردارند.
امامی امین زمان‌بر بودن ترخیص کالا و مواد اولیه تولید را که ناشی از بروکراسی اداری است از جمله مشکلات پیش‌روی تولید کنندگان دانست و گفت: امیدواریم با مرتفع شدن موانع تولید شاهد خودکفایی و پاسخگوی نیاز بازار داخلی باشیم.
 وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت کارخانه تولیدی لاستیک کیان‌تایر اظهار داشت: امروز نگرانی و دغدغه را در نگاه کارگران ندیدم و امید و نشاط در نگاه‌شان موج می‌زد و این محصول نگاه مدیریتی و فعالیت شبانه‌روزی خوب مدیران این کارخانه تولیدی است.
همچنین در ادامه مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار اسلامشهر نیز در سخنانی با بیان اینکه شرکت کیان تایر در سال های گذشته از جمله شرکت های بحرانی اسلامشهر بوده گفت: بحمدا... امروز این شرکت از وضعیت مطلوبی برخوردار است و مجموعه شهرستان نیز پشتیبانی و حمایت های لازم جهت رشد و توسعه این شرکت را در دستور کار دارد.
وی مهمترین نیاز این شرکت را تامین به موقع مواد اولیه عنوان کرد و افزود: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان که هفته جاری به ریاست فرماندار اسلامشهر برگزار شد پس از طرح مسائل و مشکلات شرکت کیان تایر توافقاتی انجام شد تا تامین اجتماعی و امور مالیاتی شهرستان تعامل لازم با این مجموعه را جهت رفع مشکلات موجود داشته باشند.
 


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 43