En
تاریخ : پنجشنبه 15 آذر 1397
کد 3836

فرماندار اسلامشهر:

زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت در جامعه آموزشی نقش مهمی دارند

فرماندار شهرستان اسلامشهر اسلامشهر گفت: زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت در جامعه آموزشی نقش مهمی دارند و می توانند نشاط، شادابی و امید به آینده را با لحن مهربانانه خود بین دانش آموزان ایجاد کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در همایش زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت آموزش و پرورش شهرستان سخن می گفت، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: رفتار و کردار شما عزیزان که مدارس را برای حضور دانش آموزان مهیا می سازید می تواند در ترغیب دانش آموزان در کلاس های درس نقش پررنگی ایفا کند.
وی با بیان اینکه سه محیط خانواده، اجتماع و مدرسه در شکل گیری شخصیت تک تک افراد جامعه نقش دارند، ادامه داد: شما زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت در کنار، معلمان و مدیران مدارس می توانید در بخش تربیتی دانش آموزان تاثیر گذار باشید.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه خانم ها در مدارس دخترانه مسئولیت سنگین تری دارند افزود: رفتار، گفتار و پوشش شما روی فرهنگ و رفتار دختران دانش آموز تاثیرگذار است.
مرسلپور بر ضرورت بهبود وضعیت معیشتی زحمتکشان عرصه تعلیم و تربیت و رفع مشکلات آنان تاکید کرد و گفت: باید تجلیل شایسته ای از این قشر زحمتکش که فضای مدارس را با روحیه شاد و چهره های خندان برای تحصیل دانش آموزان آماده می کنند، صورت گیرد.
 
 

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 15 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 22