En
تاریخ : يکشنبه 9 دي 1397
کد 3892

جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال روستایی دو اولویت کاری دهیاران است

فرماندار اسلامشهر گفت: جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال روستایی دو اولویت کاری مهم دهیاران است و عملکرد آنان در این دو حوزه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در نشستی که با حضور معاون امور فنی و عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی و دهیاران این بخش برگزار شد سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: همگرایی و هماهنگی با سایر روستاهای شهرستان برای اجرای برنامه های مختلف نیز باید مورد توجه دهیاران باشد.
وی به در پیش بودن جشن های ایام ا... دهه فجر اشاره کرد و گفت: باید برنامه های متنوع، شاد و موثری در این دهه در سطح روستاهای شهرستان برگزار شود.
مرسلپور پرداختن به امور حاشیه ای و روزمرگی را از جمله موانع موفقیت دهیاران عنوان کرد و افزود: باید به دنبال اجرای کارهای زیر ساختی و پروژه های ماندگار و موثر در سطح روستاها باشید.
وی همچنین به توزیع مرغ و گوشت منجمد با قیمت مصوب دولتی در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: دهیاران با هماهنگی بخشداری و اداره صنعت، معدن و تجارت اقدامات لازم را برای توزیع فرآورده های گوشتی منجمد با قیمت مصوب دولتی در سطح روستاها را فراهم سازند.
وی بر ضرورت توجه به اصل تعامل با اعضای شوراهای اسلامی روستاها توسط دهیاران تاکید کرد و اظهار داشت: دهیاران به عنوان کارگزاران نظام اسلامی در روستاها باید بستر و شرایط لازم جهت آسایش و سرزنده بودن روستائیان عزیز را آماده کنند.


 


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 121