En
تاریخ : چهارشنبه 12 دي 1397
کد 3893

بازدید فرماندار اسلامشهر از شرکت مقواسازی و چاپ تپه سیف

فرماندار شهرستان اسلامشهر در راستای حمایت از فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان با حضور در شرکت مقواسازی و چاپ تپه سیف در بخش چهاردانگه از واحدهای مختلف این مجموعه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در حاشیه بازدید از این شرکت مقواسازی و چاپ که 67 سال قدمت داشته و برای 150 نفر بطور مستقیم اشتغال ایجاد کرده گفت: مجموعه فرمانداری اسلامشهر جهت رونق فعالیت های تولیدی و صنعتی شهرستان از هیچ کمک و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد.
فرماندار اسلامشهر افزود: این شرکت مقواسازی و چاپ با محدودیت هایی در زمینه تامین مواد اولیه که عمدتاً وارداتی است مواجه شده که در این زمینه مذاکراتی با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران انجام شد تا همکاری های لازم با مدیریت این شرکت جهت تامین مواد اولیه صورت گیرد.
مرسلپور تصریح کرد: در زمینه تمدید جواز فعالیت این شرکت نیز رایزنی های لازم با ادارات کل صنعت، معدن و تجارت و محیط زیست استان تهران انجام خواهد شد تا اشتغال 150 نفری که در این مجموعه فعالیت دارند، با مشکل و خللی مواجه نشود.
گفتنی است در بازدید فرماندار اسلامشهر از شرکت مقواسازی و چاپ تپه سیف حسن لطفی طلب بخشدار چهاردانگه و محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز حضور داشتند.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 12 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 151