En
تاریخ : شنبه 15 دي 1397
کد 3897

برگزاری نخستین جلسه مجمع مشورتی جوانان به ریاست فرماندار اسلامشهر

نخستین جلسه مجمع مشورتی جوانان به ریاست فرماندار اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی در این جلسه اظهار داشت: در نظام های سیاسی موفق دنیا که مهمترین معیارشان خدمت به مردم و کشورشان است حوزه جوانان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
وی با بیان اینکه دخالت دادن جوانان در امور سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... دستاوردهای بسیاری برای کشورمان به همراه خواهد داشت، گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و مقابله با تحریم های استکبار جهانی جوانان نقش سازنده ای ایفا کردند.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه هدف از راه اندازی مجمع مشورتی جوانان تقویت روحیه مطالبه گری در سطح جامعه است، افزود: با توجه به نقشه دشمنان برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه حضور پررنگ جوانان و نقش آفرینی آنان در حوزه های مختلف می تواند در کشور امیدآفرین باشد.
وی بر ضرورت برگزاری ماهانه جلسات مجمع مشورتی جوانان در شهرستان تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات، نهادها و ارگان های شهرستان نیز باید تعامل و همراهی لازم با این مجمع را داشته باشند.
مرسلپور با بیان اینکه واحدی در بخشداری مرکزی جهت استقرار و فعالیت اعضای مجمع مشورتی جوانان اسلامشهر اختصاص می یابد، تصریح کرد: باید برنامه ریزی های لازم درخصوص راه اندازی مجمع مشورتی جوانان در سطح بخش های شهرستان نیز صورت گیرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 15 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 55