En
تاریخ : دوشنبه 17 دي 1397
کد 3905

فرماندار اسلامشهر:

مشکلات تامین آب روستای ترشنبه بزودی برطرف می شود

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به شبکه گذاری صورت گرفته و سهمیه تخصیص یافته به روستای ترشنبه، بزودی با پمپاژ آب مشکل ساکنان و کشاورزان این روستا برطرف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که به همراه حسن لطفی طلب بخشدار چهاردانگه در جمع ساکنان این روستا حضور یافته بود با بیان مطلب فوق اظهار داشت: دوگانگی مدیریت و حضور شهرداری منطقه 18 تهران در این روستا و برخی روستاهای دیگر بخش چهاردانگه باعث شده بود تا خدمات شایسته ای به ساکنان روستای ترشنبه ارائه نشود.
وی با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه 18 تهران برای ترک محدوده سیاسی شهرستان گفت: اقدامات لازم جهت تاسیس دهیاری ترشنبه و خدماتی که باید به ساکنان زحمتکش و مومن این روستا ارائه شود، در حال انجام است.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه اصلاح طرح هادی روستای ترشنبه درخواست بجایی است که در این جلسه از سوی ساکنان این روستا مطرح شد، افزود: بر اساس توافقاتی که در زمینه طرح هادی روستاهای شهرستان با مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران داشتیم طرح هادی روستاهای شهرستان پس از اصلاحات لازم نهایی و به بخشداری ها و دهیاری ها جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.
وی فرسوده بودن منازل روستایی در ترشنبه و سایر روستاهای اسلامشهر را یکی از دغدغه های مهم مسئولان عنوان کرد و گفت: بهسازی و نوسازی منازل روستایی با جدیت در دست پیگیری است و تسهیلات مناسبی نیز به این امر مهم اختصاص یافته و ان شاءا... با مشارکت و همراهی روستائیان عزیز گام های موثری در این رابطه برداشته خواهد شد.
مرسلپور با بیان اینکه اگر امکان اشتغال و سکونت برای جوانان روستای ترشنبه فراهم شود بسیاری از جوانان این روستا که در مناطق شهری اسلامشهر و چهاردانگه ساکن شده اند به روستای خود بازخواهند گشت، اظهار داشت: با جدیت تمام مسائل و مشکلات روستای ترشنبه را پیگیری خواهیم کرد تا شاهد رونق فعالیت دامداری و کشاورزی در این روستا باشیم.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 45