En
تاریخ : سه شنبه 18 دي 1397
کد 3907

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

مجتمع فرهنگی ورزشی شاهد در شهرستان احداث می شود

فرماندار اسلامشهر از احداث مجتمع فرهنگی ورزشی شاهد ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه مشترک شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای مشاوران امور ایثارگران سخن نمی گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته زمینی به مساحت دو هزار مترمربع جهت احداث مجتمع چندمنظوره فرهنگی ورزشی ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در ضیاءآباد اختصاص یافته و با تامین و تخصیص اعتبارات لازم احداث این مجتمع آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه در اکثر کشورهای دنیا که درگیر جنگ بودند بازماندگان جنگ به شدت مورد تکریم هستند، افزود: مقام معظم رهبری، همه دولتمردان در دولت های مختلف و تک تک مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی همواره نگاه ویژه ای بر امور مربوط به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران داشته اند.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اهمیت پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی های شهدا گفت: همه ما مدیون ایثار و جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم و باید همواره قدردان امنیت و آسایشی که این عزیزان برایمان به ارمغان آورده اند باشیم.
وی با بیان اینکه اگر گامی برای ایثارگران برداشته می شود در مقابل ایثار و از خودگذشتگی آنان بسیار ناچیز است، افزود: نباید در بروکراسی اداری امورات ایثارگران و خانواده معظم شهدا معطل بماند و رسیدگی به موقع به درخواست های مردم بویژه ایثارگران باید به یک فرهنگ در ادارات شهرستان تبدیل شود.
مرسلپور همچنین به اقدامات صورت گرفته جهت مناسب سازی معابر و ادارات اسلامشهر جهت تردد جانبازان و معلولان شهرستان اشاره کرد و افزود: در برخی خیابانهای اسلامشهر اقدامات موثری در این زمینه انجام شده و پیگیری های لازم جهت مناسب سازی بانکها و سایر مراکز عمومی نیز در دستور کار قرار دارد.
فرماندار اسلامشهر همچنین بر ضرورت استمرار نهضت سرکشی و دیدار از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری یادواره طلاب شهید شهرستان و نامگذاری ساختمان های اداری به نام شهدای شاخص اسلامشهر تاکید کرد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 34