En
تاریخ : دوشنبه 1 بهمن 1397
کد 3927

بخشدار احمدآباد مستوفی عنوان کرد:

برنامه ریزی جهت برپایی باشکوه برنامه های دهه مبارک فجر و چهلمین سال انقلاب اسلامی

بخشدار احمدآباد مستوفی گفت: برنامه ریزی لازم جهت برپایی باشکوه برنامه های دهه مبارک فجر و چهلمین سال انقلاب اسلامی در سطح بخش انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر کاظم گل احمدی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به مصادف شدن ایام فاطمیه امسال با دهه مبارک فجر به کلیه دستگاه های اجرایی بخش احمدآباد مستوفی تاکید شده در زمان برگزاری مجالس شأن و منزلت این ایام و حضرت فاطمه زهراء(س) را رعایت کنند.
وی با بیان اینکه دهیاریها نسبت به برگزاری جشن انقلاب اسلامی در روستاهای خود اقدام خواهند کرد، افزود: همچنین به منظور برگزاری با شکوه دهه مبارک فجر شهرداری و دهیاریها آذین بندی سطح شهر و روستاها و ورودی و خروجی های حوزه خود را در دستور خواهند داشت.
گل احمدی تصریح کرد: با توجه به تعطیلی روز 12 بهمن، زنگ انقلاب در روز شنبه سیزدهم بهمن در یکی از مدارس سطح بخش احمدآبادمستوفی نواخته می شود.
وی ادامه داد: غبار روبی مزار شهداء در گلزار شهدای بخش احمدآبادمستوفی، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی با موضوعات چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری و پشتیبانی مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر احمدآبادمستوفی توسط ستاد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و تبیین خدمات و دستاوردهای ادارات در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در قالب بروشور، نصب بنر، مصاحبه با اصحاب رسانه از جمله برنامه های دهه مبارک فجر در این بخش خواهد بود.
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 1 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 113