En
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 3983

فرماندار اسلامشهر:

بیان سخنان تفرقه انگیز در دهه فجر جفا در حق انقلاب اسلامی است

فرماندار اسلامشهر در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور حجت الاسلام مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، گفت: زدن حرفهای تفرقه انگیز و ایجاد شائبه در جامعه آن هم در دهه مبارک فجر جفا در حق انقلاب و نظام اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی در این جلسه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: مردم نیازمند خدمت هستند و از بازیهای سیاسی خسته شده اند.
وی تصریح کرد: برخی افراد در این ایام مبارک با بیان سخنان بی پایه و اساس و حمله به خدمتگزاران مردم یاس و ناامیدی در جامعه ایجاد می کنند.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه مسئولان ادارات و دستگاههای اجرائی در شهرستان با وحدت و همدلی با محوریت حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر مشغول خدمت به مردم هستند، افزود: اگر هر فردی بخواهد امر خدمت به مردم را خدشه دار ساخته و به حاشیه ببرد به مردم معرفی خواهیم کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیشرفت های کشور در حوزه های مختلف در 40 سال گذشته گفت: ایران اسلامی امروز در علوم مختلف حرف های بسیاری برای گفتن دارد و به یکی از ابرقدرت های منطقه و جهان تبدیل شده است.
مرسلپور همچنین به راه اندازی کانال مالی اروپایی ها با کشورمان اشاره کرد و افزود: آمریکائی ها 260 سفر به کشورهای مختلف اروپایی داشتند تا مانع راه اندازی این کانال مالی شوند اما دیپلماسی خارجی دولت تدبیر و امید مدبرانه در مجامع جهانی و اروپایی وارد شد و اجازه نداد تا آمریکایی ها به اهدافشان برسند.
وی یکی از دستاوردهای مهم برجام را ایجاد شکاف بین آمریکا و کشورهای اروپایی عنوان کرد و افزود: آمریکا با وجود تلاش های بسیاری نتوانست اروپایی ها را در بحث خروج از برجام با خود همراه کند و اجلاس ورشو نیز از هم اکنون اجلاسی شکست خورده و نافرجام لقب گرفته است.
گفتنی است در بخش پایانی این جلسه ضمن معرفی الهام سادات نگارنده به عنوان بخشدار مرکزی اسلامشهر از تلاش های و خدمات سجاد برنجی نیز تجلیل بعمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 38