En
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 3986

فرماندار اسلامشهر در جمع کارکنان تیپ امیر(ع):

بیعت با امام خمینی(ره) روز تاریخی نیروی هوایی ارتش بود

فرماندار اسلامشهر در جمع فرماندهان، کارکنان و سربازان تیپ امیر(ع) گفت: بیعت با امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در روز 19 بهمن ماه سال 57 روز تاریخی نیروی هوایی ارتش بود که در تقویم انقلاب اسلامی ماندگار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در مراسمی که بمناسبت دهه مبارک فجر و روز نیروی هوایی با حضور سرهنگ امیری فرمانده تیپ حضرت امیر(ع) برگزار شد، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: انقلاب اسلامی با رهبری کم نظیر امام خمینی(ره)، وحدت مردم و همراهی نیروهای مسلح به پیروزی رسید و طوفانی عظیم در معادلات سیاسی دنیا ایجاد کرد.
وی با بیان اینکه در چهل سال گذشته نیروی هوایی به پیشرفت های بسیار بزرگی دست یافته افزود: پیش از انقلاب کارکنان نیروی هوایی بدون اذن مستشاران آمریکایی حق باز کردن یک پیچ را هم نداشتند اما امروز نیروی هوایی کشورمان اعم از ارتش و سپاه به یک قدرت مهم منطقه ای و جهانی تبدیل شده است.
فرماندار اسلامشهر به رشادت ها و افتخار آفرینی های تیزپروازان نیروی هوایی و پدافند ضد هوایی در سالهای دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: از جمله لحظات غرور آفرین هشت سال دفاع مقدس زمانی بود که دلاورمدان نیروی هوایی پس از بمباران مواضع دشمن بعثی به سلامت به کشورمان باز می گشتند.
وی همچنین با بیان اینکه جوانان رشید ایران اسلامی با انگیزه وطن پرستی و دفاع از کشور و نظام اسلامی امروز نیز حافظان امنیت و آرامش کشور هستند، ادامه داد: باید از راویان هشت سال دفاع مقدس برای بیان رشادت دلاورمردان نیروی هوایی در جمع سربازان این فرماندهی دعوت شود تا این جوانان نیز با ایثار و فداکاری شهدا و خلبانان شجاع نیروی هوایی آشنا شوند.

 
 
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 89