En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 4002

واکنش فرماندار شهرستان اسلامشهر به حادثه تصادف قطار 

فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن ابراز تاسف از حادثه تصادف قطار و تسلیت به خانواده «علی محمدپور» که در حادثه روز گذشته جانش را از دست داد از تشکیل کارگروهی ویژه به ریاست معاون امور فنی و عمرانی فرماندار جهت بررسی این حادثه، اتخاذ تصمیمات لازم و ارائه گزارش نهایی به مردم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: متاسفانه باز هم روز گذشته شاهد وقوع حادثه ای تلخ در سطح شهرستان بودیم و یکی از شهروندان در حادثه تصادف با قطار جانش را از دست داد.
وی با بیان اینکه پیش از این نیز بارها شاهد چنین حوادثی در اسلامشهر بودیم گفت: با توجه به عبور خطوط ریل راه آهن از داخل بافت شهری اسلامشهر و معضلاتی که این موضوع برای ساکنان محلات اطراف این خطوط ایجاد کرده رفع این معضل در دستور کار مسئولان شهرستان قرار دارد و در این خصوص چندی پیش در نشستی با وزیر راه و شهرسازی خواستار اقدام عملی و جدی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در این باره شدیم.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: شرکت راه آهن توافقاتی با شهرداری اسلامشهر داشته که در صورت اجرای این توافقات و احداث چند عرشه خیابانهای منتهی به خطوط راه آهن از بن بستی خارج شده و با ساماندهی مسیر عبور و مرور شهروندان، از وقوع حوادث اینچنینی پیشگیری خواهد شد.
مرسلپور تاکید کرد: حفظ سلامتی و جان مردم برای ما از اهمیت و ارزش والایی برخوردار است و برای رفع این معضل از تمام توان و ظرفیت های موجود استفاده خواهد شد تا ان شاءا... شاهد وقوع این تصادفات تلخ و جان خراش در شهرستان نباشیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 67