En
تاریخ : پنجشنبه 18 بهمن 1397
کد 4003

فرماندار اسلامشهر:

حضور مردم در راه پیمایی 22 بهمن امسال تاریخی و کم نظیر خواهد بود

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: حضور مردم در راه پیمایی 22 بهمن امسال تاریخی و کم نظیر خواهد بود و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشکوه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در همایش بزرگ چله انقلاب در جمع اصناف و بازاریان اسلامشهر سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تحلیلگران سیاسی و سیاستمداران در کشورهای غربی و شرقی گمان می‌کردند رژیم ستم‌شاهی تظاهرات مردم و اقدامات انقلابیون را سرکوب می‌کند و پیش‌بینی پیروزی انقلاب اسلامی به ذهنشان خطور نمی‌کرد.
وی با اشاره به اینکه اگر دنیا به دو گروه تقسیم شود بلوک ایران و آمریکا نام می‌گیرد تصریح کرد: همانگونه که پس از  گذشت1400 سال از قیام امام حسین (ع) شعله‌های خون حضرت سیدالشهداء(ع) هر روز جوشش بیشتری دارد، 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد و کسانی که هیچ اطلاعی از موضوعات ابتدایی انقلاب ندارند امروز به عنوان انقلابیون سرسخت در داخل و خارج کشور هستند.
فرماندار اسلامشهر افزود: یکی از اهداف مهم داعش در منطقه این بود که طوری رفتار کند تا جلوی گسترش و نوآوری تشیع را بگیرد با این حال میبینیم در نیجریه با تأسی از انقلاب اسلامی 16 میلیون نفر از مردم شیعه شدند.
مرسلپور با اشاره به مکتب امام خمینی(ره) و منش مقام معظم رهبری ادامه داد: توجه به نیت خالص، اسلامیت، جمهوریت و وحدت در عرصه‌های مختلف از تأکیدات امام راحل، مقام معظم رهبری و اهداف انقلاب بوده و هست.
وی با اشاره به شرایط فعلی کشور افزود: آمریکا، اسرائیل و دست‌نشاندگان آنان در شرایط امروز کشور به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند و جفا به خون شهیدان و امام راحل است که بین مردم و نظام تفرقه بیندازیم، مردم نیازمند محبت و خدمت هستند.
فرماندار اسلامشهر تأکید کرد: در حکومت مردم‌سالاری مردم می‌توانند در چارچوب قانون و با رعایت قوانین نظر بدهند و از لحاظ نگرش نسبت به نحوه حکومت‌داری و مدیریتی ممکن است تضاد و اختلافی وجود داشته باشد اما اینکه همدیگر را مورد اتهام قرار دهند مجاز نیستند.
مرسلپور با اشاره به اینکه تنها حکومت نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه اطهار(علیهم السلام) عاری از اشکال بود گفت: در بین 80 میلیون جمعیت مسلمان شاید عده‌ای هم وسوسه شوند و اشکالی در نحوه اداره، پست و مقام‌شان به وجود آید اما نباید طوری وانمود کنیم که اصل نظام را زیر سوال ببریم و بایستی حرمت و احترام یکدیگر را نگه داشته، نگاهمان به همدیگر اسلامی و از نوع مکتب الهی باشد.
وی خاطرنشان کرد: همه کسانی که خون دل این انقلاب را خوردند به دنبال وحدت هستند و شما بازاریان و اصناف شهرستان اسلامشهر باید منادی وحدت باشید. مردم در این شهرستان نیاز به خدمت و تلاش دارند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 18 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 15