En
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397
کد 4004

تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت رفع مشکلات شهرک گلها

فرماندار اسلامشهر در مراسم ملاقات عمومی با ساکنان شهرک گلها که در مسجد چهارده معصوم(ع) برگزار شد بر ضرورت رفع مشکلات این شهرک تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که حجت الاسلام قلی پور امام جمعه موقت اسلامشهر نیز حضور داشت، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی مردم ایران که با نثار خون 6600 شهید به پیروزی رسید امروز با گذر از مقاطع و شرایط حساسی همچون هشت سال دفاع مقدس، تحریم ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی و... به چهل سالگی خود رسیده است.

مرسلپور با بیان اینکه ایمان راسخ به انقلاب اسلامی و وحدت در مقابل دشمنان خارجی دو عامل موفقیت ملت ایران در برابر تمامی توطئه های ۴۰ سال گذشته بوده افزود: امروز و در شرایطی که دشمنان با جنگ اقتصادی و روانی به دنبال ایجاد مشکل در کشورمان هستند، ما بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی نیاز داریم.
وی تصریح کرد: ایران اسلامی در حالی چهلمین سال انقلاب خود را جشن می گیرد که با وجود فشارها و تحریم های مختلف در تمامی بخش ها از جمله علوم پایه، پزشکی، مهندسی و تکنولوژی های روز، پیشرفت و توسعه همه جانبه در کشور اتفاق افتاده و در بسیاری از شاخصه های بین المللی در زمره کشورهای برتر دنیا قرار داریم.
فرماندار اسلامشهر همچنین به راه اندازی کانال مالی اروپایی ها با کشورمان اشاره کرد و افزود: آمریکا با وجود تلاش های بسیاری نتوانست اروپایی ها را در بحث خروج از برجام با خود همراه کند و اجلاس ورشو نیز از هم اکنون اجلاسی شکست خورده و نافرجام لقب گرفته است.
مرسلپور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عمده مسائل و مشکلاتی که از سوی ساکنان این شهرک عنوان شده به کمبود فضای سبز و نامناسب بودن آسفالت معابر مربوط می شود گفت: معاونت خدمات شهری و شهردار منطقه دو نسبت به رفع مشکلاتی که از سوی مردم مطرح شد، اقدام خواهند کرد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 20