En
تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
کد 4005

حضور پرشور و حماسی دهها هزار نفر از مردم اسلامشهر در راه پیمایی ۲۲ بهمن

دهها هزار نفر از مردم مومن، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان اسلامشهر با حضور حماسی و پر شور خود در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در راه پیمائی ۲۲ بهمن امسال مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان ، حجت‌الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر، حجت الاسلام سید جلال رضوی نائب رییس مجمع طلاب و روحانیون قم  معاونین فرماندار،دادستان اسلامشهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی، روسای ادارات و ارگانهای مختلف نیز دوشادوش مردم حضور داشتند.
راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان اسلامشهر راس ساعت ۱۰ صبح با تجمع اقشار مختلف مردم انقلابی، ولایت ‌مدار و شهید پرور در مقابل سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر در زیر بارش باران رحمت الهی به سمت مصلی نماز جمعه آغاز شد.
در طول مسیر راه پیمایی حضور نسل‌های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه‌هایی از حماسه حضور را به تصویر کشید و به همگان نشان داد مردم شهرستان اسلامشهر در کنار ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان‌های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.
راهپیمایان  با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌های با مضامین ضد استکبار و سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل ومرگ بر آمریکا بار دیگر انزجارشان از استکبار جهانی و هم‌ پیمانانشان را به رخ جهانیان کشیدند.
در طول مسیر راه پیمایی، اداره ورزش و جوانان شهرستان غرفه هایی را برای اجرای حرکات ورزشی و نمایشی برپا کرده بود که این غرفه ها با استقبال جوانان و ورزش‌ دوستان شرکت‌ کننده در راهپیمایی مواجه شد. همچنین بمناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، کیک 40 متری که توسط اتاق اصناف و اتحادیه قنادان اسلامشهر آماده شده بود در کنار مصلی بریده و بین راه پیمایان توزیع شد.
با حضور و تجمع راه پیمایان شهرستان اسلامشهر در مصلی نماز جمعه، حجت الاسلام سید جلال رضوی نائب رییس مجمع طلاب و روحانیون قم به سخنرانی پرداخت.
همچنین قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری یوم‌ا... ۲۲ بهمن‌ماه  در جمع راهپیمایان قرائت شد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 82