En
تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397
کد 4074

نشست مشترک فرماندار اسلامشهر با مدیران کل آموزش و پرورش و راه و شهرسازی استان تهران

نشست مشترک فرماندار اسلامشهر با نادر محمدزاده مدیر کل راه و شهرسازی و محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران جهت بررسی و رفع اختلافات فی مابین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این جلسه که رئیس دادگستری اسلامشهر، مدیر کل نوسازی و بهسازی مدارس استان تهران و روئسای ادارات راه و شهرسازی و آموزش و پرورش شهرستان نیز حضور داشتند مسعود مرسلپور در سخنانی اظهار داشت: همگرایی و وحدت عمل کم نظیری بین مجموعه قضائی شهرستان و ادارات و دستگاههای اجرائی وجود دارد و همین امر می تواند در رفع مسائل و مشکلات حائز اهمیت باشد.
وی افزود: اختلاف دیرینه ادارات آموزش و پرورش با راه و شهرسازی در خصوص تعهداتی است که باید به تامین سرانه آموزشی برای ساخت و سازهایی که در سالهای گذشته انجام شده منجر می شد.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: بر اساس محتویات این پرونده و آنچه در عمل انجام شده مستند به توافقات قبلی اداره کل نوسازی مدارس مرجع اظهار نظر برای رفع اختلاف خواهد بود.
وی ادامه داد: با توجه به مشکلات آموزش و پرورش اسلامشهر و کمبود سرانه های آموزشی در شهرستان، اداره کل مسکن و شهرسازی با نظر اداره کل نوسازی مدارس استان تهران نسبت به رفع مشکل اراضی مورد نیاز آموزش و پرورش بر اساس استاندارهای موجود اقدام خواهد کرد.
مرسلپور تصریح کرد: مسئولیت نظارت بر توافقاتی که در این جلسه بدست آمد با رئیس دادگستری شهرستان خواهد بود و فرمانداری نیز اجرای این توافقات را پیگیری خواهد کرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 اسفند 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 34