En
تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397
کد 4076

فرماندار اسلامشهر:

توجه به ظرفیت جوانان مورد تاکید بیانیه گام دوم انقلاب است

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توجه به نسل جوان و بهره مندی از ظرفیت جوانان برای ارتقای کشور را مورد تاکید قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: سیاست های کلی نظام اسلامی در حوزه های مختلف از جمله امور مربوط به جوانان توسط رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام انقلاب تبیین شده و کارگروهی در شهرستان باید با احصاء موضوعات مربوط به جوانان در این بیانیه خط مشی حرکتی مسئولان در این حوزه مهم و اثرگذار را مشخص کند.
وی با بیان اینکه عده ای نفوذی یا غافل دائم اینگونه عنوان می کنند که سال آینده سال ناامیدی و افزایش سختی خواهد بود، افزود: دشمنان ما در سال 97 از تمام توان خود برای ضربه زدن به مردم ایران استفاده کردند و در اهداف شومشان موفق نبودند و ان شاءا... سال 98 با همت و تلاش جهادی مسئولان و همراهی مردم سال شادابی، نشاط و بهبود زندگی مردم خواهد بود و در پایان سال نیز انتخابات باشکوه مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به نقش ویژه جوانان در ایجاد امید و نشاط در جامعه گفت: تقسیم بندی جوانان در جامعه رویکرد غلطی است و باید به همه جوانان با سلایق و ذائقه های مختلف اهمیت بدهیم و از این ظرفیت عظیم برای رشد و توسعه همه جانبه کشور استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان باید برای عام جوانان برنامه ریزی کند، تصریح کرد: جمعیت 30 هزار نفری دانشجویان و صدهزار نفری دانش آموزان در اسلامشهر یک فرصت مهم و قابل توجه برای مسئولان است و باید برنامه ریزی لازم جهت حضور جوانان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی،هنری، ورزشی، قرآنی و... صورت گیرد.
مرسلپور ادامه داد: تهاجم فرهنگی دشمنان شاید به صورت حداقلی تاثیر ظاهری و شکلی در جوانان ایجاد کرده اما به لحاظ ماهیتی تاثیر اندکی داشته و جوانان ما با تکیه بر فرهنگی غنی ایرانی- اسلامی آینده روشنی برای کشورمان خواهند ساخت.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 اسفند 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 31