En
تاریخ : چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398
کد 4238

رئیس فراکسیون زنان مجلس :

روند تکمیل بیمارستان‌ ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر تسریع می‌شود

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس با اشاره به مطالبات مردم اسلامشهر در زمینه‌های بهداشتی گفت: نمایندگان تهران تمام تلاش خود را برای تکمیل و تخصیص اعتبار لازم بیمارستان‌ ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بکار می‌گیرند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، فریده اولادقباد در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر با اشاره به جنگ اقتصادی و هجمه‌های فرهنگی علیه کشور اظهار داشت: چشم امید همه ملت ایران به ما به عنوان بخشی از حاکمیت است که امیدواریم بتوان با تمامی کمبودهای موجود چهارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کنیم.
وی سپس با اشاره به اینکه یکی از مهّم‌ترین مطالبات به حق مردم اسلامشهر از مجمع نمایندگان تهران احداث بیمارستان و مترو بود تصریح کرد: نمایندگان تهران تمام تلاش خود را برای تکمیل بیمارستان‌ 400 تختخوابی اسلامشهر و تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل و راه‌اندازی مترو اسلامشهر بکار می‌گیرند.
نماینده مردم تهران، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به کمبود فضای آموزشی در شهرستان اسلامشهر افزود: تراکم دانش‌آموزی و وجود بافت‌های فرسوده مدارس اسلامشهر از دغدغه‌های مهم نمایندگان در این شهرستان است که در این راستا نیز تمام تلاش خود را برای تخصیص اعتبارات لازم در بخش آموزش شهرستان خواهیم داشت.
 اولاد قباد تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم نمایندگان با حضور در شهرستان‌ها و شرکت در نمازجمعه در خطبه‌های پیش از نماز حاضر و در بین مردم صحبت کنند و مشکلات آن‌ها را از نزدیک بررسی کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بودجه امسال بودجه انقباضی است لازم است فرماندار اسلامشهر تعامل مستمر و بیشتری با دفتر مجمع نمایندگان تهران داشته و ما نیز با تمام توان کارها را پیش می‌بریم.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 27