En
تاریخ : پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398
کد 4241

نماینده مجلس شورای اسلامی:

اعتبارات مناسبی برای بیمارستان و متروی اسلامشهر در بودجه اختصاص یافته است

نماینده مردم تهران،اسلامشهر، ری،شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند بودجه امسال انقباضی است اما برای استان تهران اعتبارات تخصیصی و بودجه مناسبی به ویژه برای بیمارستان 400 تختخوابی و مترو اسلامشهر به تصویب رسید که به تدریج پرداخت می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، فاطمه ذوالقدر در جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر طی سخنانی اظهار داشت: بانک‌ها برای ارائه وام‌های اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار را در اولویت قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه در کارگروه آسیب‌های اجتماعی در اسلامشهر اقدامات خوبی انجام می‌شود گفت: بودجه خوبی جهت بازسازی مدارس فرسوده اختصاص پیدا کرده که امید است برای استان تهران و شهرستان اسلامشهر هم به شکل مناسب تخصیص پیدا کند.
ذوالقدر در مورد بودجه مسائل فرهنگی سال جاری نیز بیان داشت: بودجه امسال در رفت و برگشتی که داشت تمام بودجه‌های فرهنگی با کاهش فرهنگی روبرو شد و بحران شدید ی داشتیم که در نهایت توانستیم یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان را مصوب کنیم و تمام دستگاه‌های فرهنگی را به بودجه فرهنگی سال ۹۷ برگردانیم و ۲۰ میلیارد تومان هم برای نهاد کتابخانه ها اختصاص دادیم و همچنین برای بازسازی و نوسازی کتابخانه های این شهر نیز بخشی اختصاص داده شد.
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسائل فرهنگی همواره باید در اولویت باشد، اظهار داشت: با توجه به اینکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بوده است و ما برای همه امور جاری کشور به فرهنگ سازی نیاز داریم.


 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 24