En
تاریخ : جمعه 20 ارديبهشت 1398
کد 4253

 شعارهای کوبنده نمازگزاران بخش احمدآباد مستوفی در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی کشور

 به گزارش روابط عمومی بخشداری احمدآباد مستوفی؛ روز جمعه بخشدار،دهیاران ،شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش احمدآباد مستوفی و کارکنان انقلابی دستگاهها و دوایر دولتی و بخش خصوصی در کنار خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلفی از زنان ، مردان و جوانان مذهبی  پس از برپایی نماز جمعه با شعارهای کوبنده ضمن نمایش پشتوانه مردمی تصمیم اخیر مسئولین نظام و بیانیه شورای عالی امنیت ملی که مقابله مثل حداقلی در برابر نقض عهد و بد قولی های طرفین مذاکره می باشد  بر آرمان های نظام اسلامی پای فشردند.
 در پایان مراسم قطعنامه ای در محکومیت سردمداران آمریکا صادر شد.
 در این بیانیه  بد عهدی های مکرر طاغوت آمریکا این شیطان بزرگ و غیرقابل اعتماد مورد انزجار امت حزب الله قرار گرفت. همچنین با تقدیر از مجاهدتهای نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و نظامی و انتظامی کشور به سران آمریکا خاصّ رئیس جمهور احمق و زیاده خواه شیطان بزرگ آمریکا، هشدار داده شد که هرگونه تحرک و تهدید علیه ایران سرفراز با واکنش قاطع و مشت آهنین جوانان این سرزمین روبرو خواهد شد .
این قطعنامه شرکت در این تجمع را به منزله اعلام حضور آگاهانه ملت در برابر توطئه ها و تهدیدهای شیطان بزرگ و مزدوران منطقه ای آن و حمایت از نهادهای مسئول دانست .و اقدام قاطعانه، بدون عقب نشینی از مواضع حق با شکست مفتضحانه آمریکا و دستیارانش را وعده داد .
  • نوشته شده
  • در جمعه 20 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 10