En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 4273

نشست اعضای مجمع مشورتی جوانان اسلامشهر با فرماندار شهرستان

نشست اعضای مجمع مشورتی جوانان اسلامشهر با فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این نشست که بهمن جلیلیان معاون سیاسی انتظامی فرماندار اسلامشهر نیز حضور داشت، مسعود مرسلپور در سخنانی با اشاره به نقش موثر جوانان در مقاطع مهم و حیاتی کشور در دهه های اخیر اظهار داشت: جوانان در عرصه هایی همچون پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی کشور و مقابله با تحریم های اقتصادی حضوری سازنده و گره گشا داشتند.
وی با اشاره به شرایط حساس کشور و تشدید دشمنی های آمریکا و اذناب منطقه ای آن با ایجاد جنگ روانی و فشار اقتصادی علیه ملت ایران گفت: جوانان مومن و انقلابی با پشتکار و حضور آگاهانه در صحنه می توانند در عبور کشور از این پیچ تاریخی مهم و حساس نیز نقش اساسی ایفا کنند.
فرماندار اسلامشهر بر ضرورت تحرک و پویایی مجمع مشورتی جوانان در شهرستان تاکید کرد و افزود: بسیاری از جوانان اسلامشهر در اکثر حوزه ها در استان تهران و سطح کشور سرآمد هستند و حرف های بسیاری برای گفتن دارند، این مجمع باید از ظرفیت تمامی جوانان توانمند و مستعد شهرستان استفاده کند.
وی با اشاره به اهمیت توجه و ساماندهی امور مربوط به جوانان اظهار داشت: آسیب های اجتماعی بسیاری از جمله اعتیاد و... در کمین جوانان است و باید در راستای کاهش این خطرات و آسیب ها در شهرستان تلاش کنیم.
مرسلپور ضمن استقبال از طرح «حرکت» اعضای مجمع مشورتی جوانان اسلامشهر در حوزه اشتغال گفت: ایجاد فرصت های شغلی جدید برای جوانان می تواند آنان را از ابتلاء به ناهنجاری ها دور کند. دستگاههای ذیربط همکاری لازم جهت اجرای طرح حرکت و معرفی افراد جویای کار به کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان توسط این مجمع را خواهند داشت.
وی با اشاره به اقدامات موثر شورای عالی سرمایه گذاری شهرستان جهت ایجاد اشتغال در اسلامشهر تصریح کرد: در زمینه افزایش مشاغل خانگی بویژه در روستاهای شهرستان نیز اقدامات خوبی آغاز شده و مجمع مشورتی جوانان می تواند در این حوزه نیز به کمک مسئولان امر بیاید.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 39