En
تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
کد 4274

تجلیل فرماندار اسلامشهر از افتخار آفرینی های سجاد گنج زاده و شاهین موسوی

فرماندار اسلامشهر ضمن دیدار با سجاد گنج زاده و شاهین موسوی دو ورزشکار موفق و نامی اسلامشهری کشورمان از افتخار آفرینی های متعدد آنان در مسابقات جهانی و آسیایی تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور ضمن حضور در منازل این دو ورزشکار موفق کسب مدال طلای مسابقات رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019 در شهر رباط مراکش توسط سجاد گنج زاده کاراته کای اسلامشهری تیم ملی کشورمان و همچنین کسب مدال برنز مسابقات بوکس آسیایی کشور تایلند توسط شاهین موسوی بوکسور ملی پوش اسلامشهری را به آنان تبریک گفت.
فرماندار اسلامشهر در حاشیه این دیدارها با بیان اینکه اسلامشهر دیار قهرمانان ورزشی است، اظهار داشت: وقتی ورزشکاران شهرستان در رشته های مختلف در میادین بزرگ وارد رقابت می شوند، فارغ از کسب موفقیت و مدال های رنگارنگ که البته حائز اهمیت است، ما به اسلامشهری بودن شان می بالیم و افتخار می کنیم.
مرسلپور مردمی بودن و توجه به اخلاقیات را دو عامل مهم ماندگاری قهرمانان ورزشی در اذهان مردم دانست و گفت: وقتی یک قهرمان ورزشی رعایت اخلاق را سرلوحه کارش قرار می دهد، ناخودآگاه در دل مردم جای میگیرد و تبدیل به پهلوان می شود. 
وی با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران را یک اصل مهم در شهرستان می دانیم ادامه داد: شهرستان اسلامشهر در حوزه ورزش و جوانان از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است و با وجو کمبود امکانات، افتخارات بسیاری توسط ورزشکاران اسلامشهری برای ورزرش کشورمان بدست آمده است.
گفتنی است در این دیدارها قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان، محمدپور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و نظرپور رئیس آبفای اسلامشهر نیز حضور داشتند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 35