En
تاریخ : جمعه 10 خرداد 1398
کد 4344

‍حضور گسترده و پرشور مردم اسلامشهر در راهپیمایی روز جهانی قدس

راهپیمایی روز جهانی قدس در اسلامشهر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر و همچنین با حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم انقلابی و روزه دار این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این راهپیمایی اعضای شورای تامین، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس، معاونان فرماندار، بخشدار مرکزی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر  و مسئولان ادارات و سازمانهای مختلف نیز در کنار مردم حضور داشتند.
 راهپیمایی روز جهانی قدس در اسلامشهر در ساعت ۱۱ صبح امروز  از مبادی اعلام شده آغاز شد و پس از طی مسیرهای منتهی به مصلی نماز جمعه توسط راه پیمایان، مراسم پایانی روز جهانی قدس در مصلی اسلامشهر برگزار شد.
در ادامه پس از قرائت قطعنامه پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس که با ندای تکبیر حاضرین همراه بود، حجت الاسلام طباطبائی نسب مشاور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی به عنوان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی دقایقی به سخنرانی پرداخت و پس از پایان سخنان وی نماز جمعه این هفته اسلامشهر  به امامت حجت الاسلام والمسلمین نوروزی اقامه شد.
گفتنی است راهپیمایی روز جهانی قدس در واوان و بخش های چهاردانگه و احمدآباد مستوفی نیز با حضور گسترده مردم روزه دار در مسیرهای منتهی به محل برگزاری نماز جمعه برگزار شد و راه پیمایان در پایان پس از قرائت قطعنامه راهپیمایی روز قدس و اعلام حمایت همه جانبه از مردم‌مظلوم فلسطین در نماز جمعه این هفته شرکت کردند. 
  • نوشته شده
  • در جمعه 10 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 42