En
تاریخ : شنبه 11 خرداد 1398
کد 4345

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد:

ضرورت توجه به اصل مشارکت مردم در زمینه مبارزه با مواد مخدر

فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت توجه به اصل مشارکت مردم و سازمانهای مردم نهاد در زمینه مبارزه، مقابله، پیشگیری و درمان اعتیاد به مواد مخدر تاکید کرد و گفت: نباید در این مسیر از ظرفیت و توان مردم غفلت کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه شوراي فرعي مبارزه با مواد مخدر شهرستان که بطور مشترک با کمیته مشارکتهای مردمی برگزار شد سخن می گفت، اظهار داشت: همانگونه که حضور مردم در صحنه در جنگ اقتصادی و روانی به عقب نشینی آمریکا منجر شده، مشارکت مردم در امر مبارزه با مواد مخدر نیز توفیقات ما را افزایش خواهد داد.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در عرصه مبارزه با مواد مخدر شهدای بسیاری را تقدیم کرده گفت: کشف میلیون ها تن انواع مواد مخدر، انهدام باندهای قاچاق مواد و دستگیری قاچاقچیان نشان از عزم جدی مسئولان در این مسیر دارد با این وجود اعتیاد به مواد مخدر همچنان یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی کشور بشمار می رود.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به سازمان یافته بودن تولید و توزیع مواد مخدر افزود: با توجه به ظرفیت محدود سازمانها و دستگاههای مسئول در امر مبارزه با مواد مخدر بهره مندی از توان سازمانهای مردم نهاد در این حوزه امری اجتناب ناپذیر است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با محوریت نشاط اجتماعی و خانواده سالم و با شعار محوری "یاری گر هم باشیم " اجرا خواهد شد.
مرسلپور همچنین افزود: بمنظور اطلاع رسانی و آگاه سازی عموم مردم و خانواده ها از سوء مصرف مواد مخدر، قبل از پخش فیلم در سینماهای شهرستان، نسبت به پخش تیزر تبلیغاتی در این زمینه اقدام خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 12