En
تاریخ : يکشنبه 19 خرداد 1398
کد 4358

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

تلاش برای رفع معضل افت فشار و قطعی آب شرب در سطح شهرستان

فرماندار اسلامشهر با اشاره به افت فشار و در بعضی ساعات قطعی آب شرب در برخی مناطق شهری و روستایی در نیمه های شب و اوایل صبح گفت: تلاش ها و پیگیری های ویژه ای جهت رسیدگی و رفع این معضل آغاز شده است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در روزهای اخیر تعدادی از شهروندان از قطعی آب شرب در برخی از ساعات شبانه روز گلایه مند بودند که بر این اساس مذاکراتی با مسئولان آب و فاضلاب جنوب غرب استان تهران جهت رفع آن انجام شد.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه افت فشار آب در زمان آبگیری مخازن آب در نیمه شب ها باعث افت فشار و قطعی موقت آب شرب در برخی مناطق می شود، تصریح کرد: در صورت تامین اعتبارات لازم جهت اجرای کامل پروژه آبرسانی الغدیر این مشکل بصورت کامل در اسلامشهر برطرف خواهد شد.
وی ادامه داد: صبح روز دوشنبه بیستم خردادماه جلسه ای با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در فرمانداری برگزار خواهد شد تا ان شاءا... با تخصیص اعتبارات لازم جهت اجرای کامل پروژه الغدیر شاهد رفع این مشکل در شهرستان باشیم.
مرسلپور در پایان گفت: مالکان و ساکنان طبقات سوم به بالای اماکن مسکونی و آپارتمانها بایستی برای تهیه پمپ ایجاد فشار به آب و فاضلاب اسلامشهر مراجعه کنند.

 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 33