En
تاریخ : شنبه 18 خرداد 1398
کد 4361

بازدید از اداره آب و فاضلاب شهری و کمیته امداد امام خمینی بخش چهاردانگه

به گزارش روابط عمومی بخشداری چهاردانگه مصطفی حیدری بخشدار چهاردانگه از اداره آبفای شهری و کمیته امداد امام خمینی(ره) حوزه بخش  بازدید کرد .
در این بازدید مصطفی حیدری  ضمن تبریک عید فطر و تقدیر و تشکر از نحوه خدمات رسانی آبفای شهری گفت : مردم احساس می‌کنند با توجه به بارندگی های بهار امسال دیگر مشکل کمبود آب وجود نخواهد داشت اما این تفکرات صحیح نیست چرا که رسیدن آب باران به سفره های زیرزمینی با توجه به برداشت بی رویه در سالهای متمادی زمان زیادی طول خواهد کشید لذا همه مسئولان امر باید در حوزه آب به ویژه آب شرب مناطق مسکونی مدیریت صحیح داشته باشند تا تبعات  اجتماعی برای کشور نداشته باشد 
حیدری افزود : بحران کم  آبی در ایران زنگ خطریست که هنوز کسی آن را جدی نگرفته است و امیدواریم مسئولان با درایت و برنامه مدون جهت مقابله با تنش کم آبی ، همگام با مشارکت مردم با مدیریت صحیح مصرف ، بحران کمبود آبی را پشت سر بگذاریم .
همچنین مصطفی حیدری از کمیته امداد امام خمینی(ره) در حوزه بخش چهاردانگه بازدید کرد عزیزی مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) گزارش کاملی از عملکرد اداره مذبور نحوه خدمات رسانی ، تعداد خانوارهای تحت پوشش ، تعداد مددجویان ، تعداد کارآفرین  ارائه نمود.
مصطفی حیدری در این بازدید ضمن تبریک  عید فطر از خدمات‌رسانی بهینه کمیته امداد امام خمینی به مددجویان سطح بخش تقدیر و تشکر کرد.
نماینده عالی دولت در بخش گفت : کمیته امداد در راستای  یاری محرومان و مستضعفان ، امداد درماندگان و آسیب دیدگان تشکیل یافته است و از وظایف اصلی این نهاد تلاش در راه شناخت انواع محرومیت نارسایی های مادی و معنوی و نیز کمبودهای افراد و خانواده‌های محروم می باشد .
بخشدار چهاردانگه افزود:  امروز کمیته امداد امام خمینی (ره)  مامن و پناهگاهی است برای کسانی که درمانده هستند و جایی ندارد تا مشکلات خود را بیان کنند لذا عملکرد این نهاد  در رفع و رجوع گرفتاریهای افراد بی‌بضاعت و درمانده  در یادها ماندگار خواهد شد.
حیدری به تعداد بالای مددجویان در بخش اشاره کرد و افزود : با توجه به گستردگی حوزه خدمات رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) و تعداد خانوارهای تحت پوشش در حوزه بخش ، کار این نهاد در چهاردانگه فرابخشی بوده و در سطح یک شهرستان عملکرد داشته است لذا شایسته است در راستای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش چهاردانگه  استقلال داشته باشد .
حیدری از محل استقرار واحد کمیته امداد امام خمینی(ره)انتقاد کرد و افزود : با توجه به اینکه بیشتر افراد مسن و سالخورده  و همچنین زنان سرپرست خانواده از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند شایسته است محل دفتر کمیته امداد امام خمینی(ره) طوری باشد
که هنگام مراجعه این افراد با مشکلات و موانع مواجه نشوند و در این راستا اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 18 خرداد 1398
  • توسط بخشداری چهار دانگه شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 33