En
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 4369

بخشدار احمد آباد مستوفی: حل مشکلات مردم باید دغدغه شورا باشد

بخشدار احمد آباد مستوفی با تاکید بر اینکه شوراها نقش مهم و تاثیرگذاری در اداره روستا دارند، گفت که حل مشکلات مردم باید دغدغه شورای روستا و بالطبع تک تک اعضای این نهاد مردمی باشد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری احمد آباد مستوفی، امیر یقین لو، با اشاره به جلسه پرسش و پاسخ عصر دوشنبه اعضای شورای اسلامی روستای چی چکلو  با مردم که مطالبات مردمی با گلایه و دلخوری شهروندان نمود یافت، تصریح کرد که اعضای این نهاد باید با تمام توان در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کنند.
بخشدار احمد آباد مستوفی، با بیان اینکه کوتاهی در حل و فصل مشکلات مردم از هیچ مسئول و نهادی پذیرفته نیست، اظهار کرد که خدمت به مردم در شورای روستا که نهادی مردمی است، افتخار و ارزش معنوی دارد و این مهم نشان از اهمیت کار در این نهاد است .
یقین لو، با اشاره به حیطه وظایف و حدود اختیارات شوراهای اسلامی روستا ها ، تصریح کرد: شوراها بعنوان رابط بین مردم و مسئولان نقش بسزایی برای حل مشکلات جامعه دارند .
وی گفت: اگر شوراها به طور دقیق به وظایف خود آگاه باشند، بی تردید برای گره گشایی مشکلات مردم قوی‌تر عمل می کنند.
بخشدار احمد آباد مستوفی از اعضای شورا خواست با شناسایی مشکلات روستا، ایده ها و طرح های خود را برای توسعه و رفع مشکلات با سایر مسئولان برای اجرا طرح کنند و خطاب به اهالی روستاها هم از آنها خواست، طرح ها و همچنین مسائل و مشکلات پیش روی روستا را با هدف توسعه و آبادانی منطقه به بخشداری منعکس کنند.
یقین لو، یکی از عملکردهای مهم شورا ها را حمایت از دهیاری ها ذکر کرد و گفت که اگر اعضای این نهاد مردمی بر اساس چارچوبی که قانون تعریف کرده عمل کنند، نه تنها در طول دوره شورا کارنامه خوبی از خود به جا می گذارند که در این رهگذر به جامعه هدف، کمکی مضاعف خواهند کرد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 19