En
تاریخ : شنبه 15 تير 1398
کد 4440

فرماندار اسلامشهر:

عملکرد موفق شرکت توسعه و عمران می تواند برای همگان الگو باشد

فرماندار اسلامشهر با اشاره به حضور چهره هایی با سلایق مختلف سیاسی در ترکیب هیات مدیره شرکت توسعه و عمران شهرستان گفت: عملکرد موفق این شرکت می تواند برای همگان الگو باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در نشست با اعضای جدید هیات مدیره شرکت توسعه و عمران با بیان مطلب فوق اظهار داشت: اینکه چهره های مختلف سیاسی- اجتماعی شهرستان با گرایشات مختلف در کنار هم بتوانند گام های موثری برای شهر و مردم بردارند، می تواند به همه نشان دهد که در صورت وحدت و همدلی می شود کارهای بزرگی انجام داد.
وی با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر در زمینه راه اندازی شرکت توسعه و عمران در سطح استان تهران پیشگام است و در بسیاری از شهرستان ها هنوز این شرکت راه اندازی نشده گفت: حمایت های لازم از برنامه ها و فعالیت های کاری این شرکت از سوی فرمانداری انجام خواهد شد.
فرماندار اسلامشهر افزود: شرکت توسعه و عمران می تواند اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی بسیاری را عهده دار شود و این آمادگی وجود دارد تا اجرای طرح نوسازی و بهسازی بافت های فرسود شهری و روستایی که از اهمیت بالایی برخوردار است را به این شرکت واگذار کنیم.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص لزوم مشارکت دادن مردم در فعالیت های اقتصادی ادامه داد: شرکت توسعه و عمران اسلامشهر می تواند به عنوان یک مجموعه برآمده از اقشار مختلف مردم با عملکرد موفق و درخشان خود به الگویی در این حوزه در سطح استان تهران و کشور مطرح شود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 15 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 36