En
تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398
کد 4447

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

برخورد با 400 ساخت و ساز غیرمجاز با همکاری تمامی دستگاهها ذیربط

فرماندار اسلامشهر گفت: در این شهرستان به لحاظ ارزش افزوده در اراضی تعرضاتی وجود داشته و ما پس از پیروزی انقلاب بزرگترین مقابله را در زمینه ساخت و سازهای غیر مجاز داشتیم و با ۴۰۰ ساخت و ساز غیر مجاز با همکاری همه دستگاه‌ها مبارزه صورت گرفته و در ۲ روز اخیر شخص دادستان با حضور در محل از ساخت جلوگیری کرده اند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور در همایش حافظان و پایداران حوزه زمین ویژه شهرستان‌های غرب استان تهران که با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور به میزبانی اسلامشهر برگزار شد با اشاره به اینکه شهرستان اسلامشهر ۱۲۰۰ حافظ قرآن دارد و در حوزه ورزش نیز در سطح کشور دارای جایگاه ویژه ای است اظهار داشت: در مسابقات آسیایی جاکارتا ۶ مدال کاروان ورزشی کشورمان توسط افتخار آفرینان این شهرستان بدست آمد و از نظر علم و دانش نیز باید بگوییم اسلامشهر از جایگاه خاصی برخوردار است.
مرسلپور با بیان اینکه در شهرستان اسلامشهر قومیت های مختلفی از سراسر کشور ساکن هستند گفت: این شهرستان به لحاظ توجه به قانون علیرغم وجود قومیت‌های مختلف و به تناسب تعدد فرهنگ‌ها از امنیت نسبی خوبی برخوردار است و جرایم مهم و شاخص در این شهرستان وجود ندارد.
وی تصریح کرد: نکته دیگر این است که این شهرستان دارای پایگاه و جایگاه معنوی است و به همین لحاظ مورد هدف دشمنان است و به دلیل وجود مراکز معنوی، دشمنان از طریق فراخوان های مختلف قصد به چالش کشیدن شهر را داشتند اما به لحاظ هوشیاری و تیزبینی مردم اتفاق خاصی رخ نداد.
مرسلپور گفت: در سایر حوزه‌های اقتصاد معیشتی و مسائل فرهنگی و اجتماعی با وحدت رویه ای که میان مسئولان و دستگاه‌های مختلف شهرستان اسلامشهر وجود داشته ودارد مشکل خاصی نداشته ایم.
وی همچنین به گرانی های اخیر اشاره کرد و گفت: با وجود گرانی های موجود اصناف و صنایع اسلامشهر با تاسی از پیش زمینه های مذهبی و فرهنگی اقداماتی که فضای شهر را دچار التهاب کند صورت نداده اند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 27