En
تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398
کد 4455

فرماندار اسلامشهر:

 آماده همکاری جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی جوانان هستیم

فرماندار اسلامشهر گفت: بررسی‌های سال گذشته نشان می‌دهد پژوهش‌ها و تحقیقات بسیاری در مراکز علمی و دانشجویی در شهرستان اسلامشهر انجام شده اما متأسفانه تنها به دبیرخانه یا کتابخانه دانشگاه منتهی شده و ما آماده همکاری جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی جوانان هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور در نشست مشورتی جوانان با اشاره به لزوم استفاده از طرح و ایده‌های جوانان اظهار داشت: طرح‌ها و ایده‌های جوانان در ستاد اوقات فراغت شهرستان بررسی و پس از رفع ابهامات و اشکالات اجرایی می‌شود.
وی بیان کرد: برنامه‌های شادپیمایی، جشنواره آواها و نواها، اجرای موسیقی، برگزاری جشنواره فیلم فجر و بیش از هزار برنامه فرهنگی دیگر در سال 97 در شهرستان اسلامشهر اجرا شد.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: شهرستان اسلامشهر در چندین حوزه از جمله حافظان قرآنی، ورزشکاران و قهرمانان، پیشگامان و نخبگان علمی و هنرمندان زبانزد است و به لحاظ کثرت هنرمندان موجود در شهرستان خدماتی که شایسته آنان باشد هنوز کافی نیست.
مرسلپور همچنین عنوان کرد: دانشجو و فارغ التحصیل باید بستر و زمینه‌ای فراهم سازد تا بتواند مولد باشد و دانشجویان تولیدکننده شغل باشند و ما نیز اگر تسهیلات و امکاناتی نیاز باشد در اختیارشان قرار می‌دهیم.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه بنده مسئول امنیت در شهرستان هستم خاطرنشان کرد: از همه جوانان در شهرستان اسلامشهر استدعا دارم هر جا احساس ناامنی کردند اطلاع دهند تاکنون جهت حمایت و حراست از شهروندان اقدامات خوبی انجام شده و از این پس نیز بهتر از گذشته انجام می‌شود.
در ادامه قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر نیز اظهار داشت: اعضای شورای مشورتی جوانان پل ارتباطی بین مسئولان و جوانان اسلامشهر هستند و باید در صورت بروز مشکل، ایراد و عدم هماهنگی طرح و ایده‌های خود را در آن زمینه ارائه دهند و نوآوری کنند.
وی گفت: به منظور تسهیل در امور جوانان اسلامشهری و انسجام بیشتر زمینی در محل سایت اداری شهرستان در قائمیه فراهم و خانه جوان در آن احداث و تا ایام ا... دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر عنوان کرد: دو دبیرخانه نیز در احمدآباد مستوفی و چهاردانگه به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات جوانان در این دو شهر آماده و در اختیار جوانان قرار می‌گیرد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 23