En
تاریخ : دوشنبه 7 مرداد 1398
کد 4523

تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت ترویج فرهنگ مهارت آموزی در شهرستان

فرماندار اسلامشهر همزمان با روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني ضمن بازدید از کارگاهها و بخش های مختلف مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بر ضرورت ترویج فرهنگ مهارت آموزی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این بازدید که جمعی از اعضای هیات مدیره اتحادیه های صنفی نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی با بیان اینکه بیش از 7 هزار کارگاه کوچک و متوسط و 150 کارخانه بزرگ در اسلامشهر فعال هستند اظهار داشت: تنها نزدیک 20درصد از نیروی انسانی شاغل در مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان آموزش های فنی لازم را فرا گرفته اند.
وی با بیان اینکه مرکز فنی و حرفه ای باید علاوه بر ارائه آموزش های تخصصی مرکز ایجاد شادابی و نشاط هم باشد گفت: باید زمینه را برای افزایش گرایش جوانان به آموزش مهارت های مختلف در سازمان فنی و حرفه ای فراهم کنیم.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اهمیت تامین کمبودها و نیازمندی های مرکز فنی و حرفه ای اسلامشهر افزود: گسترش آموزش های تخصصی و کاربردی نیز باید با همکاری اتحادیه های صنفی در این مرکز انجام شود.
مرسلپور همچنین با بیان اینکه جهت رونق یافتن تولید در شهرستان باید نیروی انسانی با مهارت و متخصص نیز داشته باشیم، ادامه داد: خبرنگاران اسلامشهر می توانند ضمن تشریح اقدامات ارزشمند انجام شده در مرکز فنی و حرفه ای اسلامشهر، مسئولان امر را در ترویج فرهنگ کسب مهارت های فنی و تخصصی یاری دهند.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 68